Polska gwiazda śpiewała przed rodziną królewską. Daria Marx zdradziła, jak doszło do jej występu dla największej fundacji na świecie

Daria Marx

Daria Marx

Daria Marx, gwiazda hitu Paranoia, zaśpiewała dla rodziny królewskiej. O swoim sukcesie opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Daria Marcinkowska – w wersji eksportowej Daria Marx – ma chrapkę na podbój zagranicy. Wszystko wskazuje, że uda jej się spełnić swoje marzenie. Jej najnowszy singiel Paranoia jest przebojem w Polsce, ale coraz częściej można go usłyszeć w rozgłośniach radiowych na zachodzie. Według Spotify piosenkę odtwarzali słuchacze z ponad 110 krajów. Do tego nieoficjalnie mówi się, że wokalistka zgłosiła hit do preselekcji na Eurowizję 2022. Jeśli je wygra (TVP ogłosi reprezentanta najpóźniej 2 stycznia), to będzie miała okazję zaprezentować się przed ponad 200-milionową publicznością na świecie.

Występ na Eurowizji nie byłby pierwszym tak ważnym przedsięwzięciem w jej karierze. Daria w rozmowie z reporterką Jastrząb Post pochwaliła się, że ma już na swoim koncie imponujący sukces o zasięgu międzynarodowym. W przeszłości miała zaszczyt zaśpiewać dla członków rodziny królewskiej.

Daria Marx (Paranoia) zaśpiewała dla rodziny królewskiej

Marcinkowska, którą wielu widzów kojarzy z udziału w programie The Voice of Poland, zdradziła, że cztery lata temu była jedną z artystek, które zaprezentowały swój talent na imprezie dla największej na świecie fundacji. Cała impreza odbyła się w Szwecji, a honorowe miejsca wśród publiczności zajęli przedstawiciele tamtejszej korony:

To było w 2017. Było to dla mnie duże zaskoczenie. Sęk w tym, że ja nie zdawałam sobie sprawę, jak to wydarzenie będzie dla mnie ważne. Bo to była szwedzka rodzina królewska. W Goteborgu śpiewałam dla takiej największej fundacji na świecie.

Gwiazda hitu Paranoia nie ukrywa, że nie była świadoma rozmachu wydarzenia, w którym wzięła udział:

To był plus, że nie byłam świadoma, jak ważne to będzie przedsięwzięcie, jak ogromne, jak huczne. Dzięki temu, że byłam tam jako osoba z Polski, czyli international, nie przykładałam do tego takiej miary, jaką mogłabym.

Cała rozmowa z Darią poniżej.

Daria o udziale w Eurowizji 2022:


Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×