Dagmara Kaźmierska dostała propozycję z „Tańca z gwiazdami”! Nie tylko Polsat o nią zabiega. Jedne oferty przyjęła, a inne odrzuciła

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska ma masę propozycji z telewizji. Powiedziała nam o Tańcu z gwiazdami. A więc to takie ma plany na przyszłość!

Dagmara Kaźmierska przez lata występowała w hicie TTV, Królowe życia. Wykorzystała swoje pięć minut. Nie tylko rozkręciła swoje interesy, ale również pojawiła się w filmach i oczarowała fanów dwoma tomami swojej autobiografii. Przed kilkoma dniami premierę miała najnowsza część zapoczątkowanego przez niego cyklu. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Przed kilkoma miesiącami biuro prasowe TVN przekazało fatalne wieści dla widzów.

„Królowe życia” to jeden z najchętniej oglądanych programów TTV. Po intensywnych 6 latach i emisji prawie 300 odcinków, w porozumieniu z bohaterami, zdecydowaliśmy zawiesić produkcję serii. Nie wykluczamy powrotu w kolejnych sezonach. Natomiast jeszcze w tym roku bohaterowie „Królowych Życia” pojawią się w innych programach realizowanych na zlecenie TTV – podano.

Katarzyna Alexander, znana szerzej jako Laluna Unique, jedna z uczestniczek programu, krótko po tym tłumaczyła, że decyzja TVN wynikała z kontrowersyjnego zachowania innej bohaterki, lecz nie wskazała szczegółów:

Coś tam się wydarzyło. Któraś ze znanych bohaterek musiała coś odwalić i program został zawieszony, ale spokojnie. Jak przyjdziemy to z większym j***ięciem.

Reporterka Jastrząb Post miała szansę porozmawiać z Dagmarą i zapytać ją o to, czy po zawieszeniu Królowych…, ma kolejne propozycje z telewizji.

Dagmara Kaźmierska o swojej dalszej karierze telewizyjnej

Influencerka pochwaliła się, że odrzuciła propozycje z innych programów telewizyjnych. Wystąpiła za to w komedii Ślicznotka, która jest teraz emitowana w kinach. Najprawdopodobniej film otrzyma kontynuację.

Wzięłam udział w filmie Ślicznotka, który teraz jest w kinach, będziemy pewnie robić kontynuacje. Pojawiły się inne propozycje telewizyjne, ale nie przyjęłam, bo mnie nie interesowały. A co dalej nie wiem. Na razie odpoczywam. Nie płaczę i nie tęsknie za telewizją, telewizja nie płacze i nie tęskni za mną, więc wszyscy zadowoleni.

A co z Tańcem z Gwiazdami?

Mi się coś obiło o uszy, że ktoś kiedyś myślał, ale stricte do mnie taka propozycja nie trafiła.

Co mogłoby ją skusić?

Musiałoby być to coś naprawdę fajnego, żebym ja wzięła w czymś udział.

Tęsknicie za Dagmarą w telewizji?


Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×