Wirtualna Polska

Czy Qczaj rozstał się z partnerem? Trener personalny przerwał milczenie [WIDEO]

Czy Qczaj rozstał się z partnerem? Trener personalny przerwał milczenie [WIDEO]

Qczaj rozstał się z partnerem? (fot. KAPIF i YouTube)

Czy Qczaj już rozstał się ze swoim partnerem, Tomaszem? Takie sugestie niedawno obiegły Internet. Trener personalny odniósł się do tego. 

Wirtualna Polska

Qczaj jest znanym trenerem personalnym. Z jego usług chętnie korzystają gwiazdy. W ubiegłym roku oficjalnie potwierdził swój nowy związek. Jego wybrankiem jest tancerz Tomasz Nakielski. Jakiś czas temu Internet obiegły plotki, jakoby panowie już się rozstali.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska miała okazję porozmawiać z Qczajem i zweryfikować prawdziwość medialnych doniesień. Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy?

Qczaj dementuje plotki o rozstaniu z Tomkiem

Nasz rozmówca zdementował, by naprawdę zakończył związek z Tomkiem.

To są plotki. Ostatnio w mediach czytam, że się rozstałem z Tomkiem, czytam, że źle się pomiędzy nami układało. Nie wiem, kto takie informacje rozpowszechnia. Z Tomusiem widzieliśmy się przedwczoraj – objaśnił nam.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Partnerzy nie mieszkają sobą ze względu na trwający remont.

Nie mieszkamy razem, bo mam remont w mieszkaniu. Od miesiąca mieszkam w hotelu, Tomuś mieszka u mamy. Nie mogę nazwać tego rozstaniem, bo gdyby to było rozstanie, nie mielibyśmy ze sobą kontaktu. Kocham tego człowieka i na razie nie ma miejsca w moim sercu dla nikogo innego. Mamy sytuacje, w której każdy z nas potrzebuje trochę przestrzeni, bo po prostu daliśmy sobie przestrzeń na zrobienie projektów – dodał.

Panowie chcą teraz złapać trochę oddechu i skupić się na rozwijaniu karier.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zarówno ja, jak i Tomek mamy jedną wspólną cechę. Bardzo dużo wkładamy w związek, zapominając czasami o sobie. Teraz jest to czas, w którym mamy chwilę, aby skupić się na swoich sprawach zawodowych. Ja mam dużo propozycji zawodowych. Tym chcę się teraz zająć i sobą – zwieńczył ten wątek Qczaj.

Qczaj mierzy się z depresją

Wirtualna Polska

Niestety, u Qczaja nie jest najlepiej, ponieważ zmaga się z silnym epizodem depresyjnym.

Mam epizod depresji, w tym momencie depresja uderzyła mnie bardzo mocno. Trafiła na mnie trzeźwego, więc też inaczej to przeżywam, plus z moim ADHD, więc uczę się siebie na nowo. Zaraz będę miał 37 lat i poznaje siebie na nowo. Od półtora roku nie piję, jestem trzeźwy, więc dla mnie to jest nowa sytuacja w momencie kiedy depresja przychodzi do mnie trzeźwego. Zazwyczaj było tak, że mogłem napić się lampkę wina i było wszystko w cudzysłowie super, a teraz muszę to wszystko znosić na trzeźwo. Mobilizuję się i do tego bardzo mocno zachęcam – otworzył się przed nami.

Czy trener korzysta z pomocy psychologa lub psychoterapeuty?

W tym momencie mamy taką sytuację, że do psychologa czy do psychoterapeuty trzeba w naszym kraju czekać dwa lata, więc gdybym nie miał takich możliwości finansowych, jakie mam, to nie wiem, jakby było. Natomiast mamy dzisiaj internet, mamy tyle darmowych możliwości, które nam dają , trzeba szukać i samemu chcieć sobie pomóc. Natomiast korzystam z pomocy psychiatry i korzystam z pomocy psychologa, bo w pewnym momencie stwierdziłem, że moje pozytywne nastawienie samo nie wystarczy. I korzystam z pomocy specjalistów. Natomiast bardzo mocno zachęcam do tego, aby uprawiać sport. Uważam, że sport leczy z depresji i to trzeba powiedzieć. Są najnowsze badania, które pokazują, że sport naprawdę leczy z depresji. To sport wyciągnął mnie z najgorszych stanów depresyjnych i z najgorszych stanów uzależnienia – podsumowała.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Qczaj

Qczaj

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
qczaj

qczaj

qczaj

qczaj

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×