Joanna Krupa i jej menadżerka Małgorzata Leitner rozstały się w atmosferze skandalu. Czy po latach w końcu się pogodzą? Mamy komentarz modelki! [WIDEO]

Joanna Krupa Małgorzata Leitner

Joanna Krupa Małgorzata Leitner

W show-biznesie często dochodzi do spięć między celebrytami, które definitywnie kończą ich znajomość. Pięć lat temu dokładnie w taki sposób zakończyła się współpraca Joanny Krupy i jej ówczesnej menadżerki - Małgorzaty Leitner. Czy panie kiedykolwiek się pogodzą? Mamy komentarz Joanny!

Małgorzata Leitner współpracowała z Joanną Krupą przez osiem lat.  To ona była jej menadżerką, gdy modelka stawiała pierwsze kroki w krajowym show-biznesie. W tym czasie łączyły je nie tylko stosunki zawodowe, ale również przyjaźń. Często razem pojawiały się na imprezach branżowych, na których wypowiadały się na swój temat w samych superlatywach.

Niespodziewanie w 2017 roku media obiegła informacja, że kobiety zakończyły współpracę w atmosferze skandalu. Okazało się wówczas, że Joanna Krupa i Małgorzata Leitner toczą batalię w sądzie. Krupa zrezygnowała z usług byłej menadżerki, oskarżając ją o kradzież kilkuset tysięcy złotych. Leitner wygrała jednak w sądzie, który oczyścił ją z wszelkich zarzutów.

Czy Joanna Krupa pogodzi się z Małgorzatą Leitner?

Od konfliktu między paniami minęło pięć lat, a emocje z pewnością już opadły. Niektórych relacji nie da się już jednak naprawić, a pewne sytuacje na zawsze odcisnęły piętno na znajomościach, które nigdy nie powrócą do stanu sprzed lat. Czy istnieje szansa na zakopanie toporu wojennego między celebrytkami i doczekamy się podania sobie przez nie dłoni?

Redaktorce naszego portalu udało się porozmawiać ostatnio z Joanną Krupa. Modelka zdradziła, czy kiedykolwiek pogodzi się z jej byłą menadżerką – Małgorzatą Leitner.

Tak jak nie raz mówię w życiu – nigdy nie mów nigdy. Mam córeczkę, ona jest całym moim światem. Nie będę mówić nic negatywnego, tak jak może nieraz w wywiadach bym powiedziała, ale nie warto. Zobaczymy. Może pewnego dnia. Jak mówię – nigdy nie mów nigdy.

Zapytaliśmy również, czy gdyby Gosia przeprosiła oficjalnie Joannę, to ta by jej wybaczyła. Co na to gwiazda programu Top Model?

Jak będzie taki moment, to wtedy zobaczymy w jakiej będę sytuacji i jaka będzie energia całej sytuacji.

Jak myślicie, czy Joanna wybaczy kiedyś Gosi?


Joanna Krupa i Małgorzata Leitner

Joanna Krupa i Małgorzata Leitner

Małgorzata Leitner zawiesiła współpracę z Joanną Krupą

Małgorzata Leitner zawiesiła współpracę z Joanną Krupą

Joanna Krupa na konferencji Top Model

Joanna Krupa na konferencji Top Model

Komentarze

  • Gość pisze:

    To prawda, nie podoba mi się Joanny Krupy łamana angielszczyzna. 🙈Wygląd sytuacji to komicznie, przepraszam ale tak jest. Kobieta z klasą, elegancją, stylem, atak kaleczy swój ojczysty język. Pozdrawiam serdecznie😊☺😉

  • Gość pisze:

    Ona to lepiej niech przestanie mówić łamaną angieszczyzną bo każdy wie że umie ładnie mówić po polsku sorry ale dla mnie to nijaka osoba zachowuje się jak kolejna pustą lala

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×