Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Z ostatniej chwili! Bracia Haidar wylicytowali złote serduszko WOŚP za zawrotną sumę!

Bracia Haidar wylicytowali Złote Serduszko WOŚP nr 2 za 660 tysięcy złotych


Bracia Haidar wylicytowali Złote Serduszko WOŚP

24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Ponad 120 tysięcy wolontariuszy pod przewodnictwem Jurka Owsiaka kwestowało dziś na rzecz potrzebujących. Do północy udało się już zebrać i podliczyć 44 miliony złotych! W tym roku zbierano pieniądze na sprzęt geriatryczny dla osób starszych oraz wyposażenie oddziałów dla noworodków. Każdy starał się jak mógł, by pomagać. Gwiazdy również brały udział w aukcjach. Niektóre podarowały osobiste przedmioty, a inne swój czas!

Zobacz: Gwiazdy dla WOŚP – zobacz, co można wylicytować

W TVP 2 na żywo trwała licytacja Złotych Serduszek WOŚP. Każde z nich zawsze przyciąga dużą uwagę widzów. Tym razem, licytacja serduszek była naprawdę zacięta.

Serduszko nr 1 wylicytowano za rekordową sumę 670 tysięcy złotych. Ale równie wysoko wylicytowano serduszko nr 2! Osiągnęło na aukcji jedynie 4 tysiące mniej niż serduszko nr 1. Okazało się, że licytację serduszka nr 2 wygrali… bracia Haidar. Zapłacili za nie 666 tysięcy zł! 

Kamil Haidar i  Emil Haidar licytowali za pośrednictwem internetu i telefonu. Emil do niedawna spotykał się z Dodą, natomiast Kamil Haidar jest partnerem życiowym Zosi Ślotały, która dziś wrzuciła na swój profil wzruszające zdjęcie z ich córeczką i napisała, że wspierają WOŚP również ze względu na tatę Kamila i Emila, który jest ordynatorem Oddziału Neonatologii i najlpeiej wie jak bardzo sprzęty WOŚP pomagają w funkcjonowaniu szpitala i leczeniu noworodków.

Zobacz: Zosia Ślotała o tym, dlaczego wspiera WOŚP  

Udało nam się porozmawiać z braćmi Haidar tuż po wygranej licytacji:

Ależ emocje!!!! Wspaniała walka!! Z WOŚPem jesteśmy od samego początku. Nasz Tata kolejny rok przewodniczył sztabowi w Białej Podlaskiej. Nam udało się wylicytować serduszko nr 2. Cieszymy się, że możemy dołożyć cegiełkę do wielkiej pracy jaką WOŚP wykonuje na rzecz rozwoju polskiej medycyny. Piękny finał!! Piękny dzień!! Polska znowu zdała egzamin. Brawo!!!!! – powiedzieli JastrząbPost bracia Haidar.

To nie pierwszy raz, kiedy Kamil Haidar wspiera przedsięwzięcia charytatywne. Od lat wspiera Polską Akcję Humanitarną (PAH), która zajmuje się budowaniem studni i zaopatrzeniem w wodę pitną w afrykańskich wioskach.

Zobacz: Narzeczony Zosi Ślotały wspiera PAH 

Ale to jeszcze nie wszystko. Przypomnijmy, że Kamil Haidar na ostatnim Balu TVN w 2015 roku wylicytował kilka rzeczy za łączną sumę prawie 100 tysięcy złotych. Była wśród nich m.in.  koszulka Roberta Lewandowskiego z autografem

Zobacz: Kamil Haidar na Balu TVN wylicytował przedmioty za niezłą sumkę 

A tak Kamil Haidar skomentował na swoim Facebooku to, dlaczego wziął udział w licytacji WOŚP 

Wspieram WOŚP! W tym roku kolejny raz wyjdę na spacer poszukać wolontariuszy, rzucić okiem na Światełko do Nieba, coś podrzucę na licytację. Nie jestem typem agitatora facebookowego, nie jest mi po drodze z żadną partią czy ruchem obrony czegokolwiek. Żyję po swojemu i nikomu nic do tego. Ale chcę głośno powiedzieć, że wspieram WOŚP bo od 20 lat oglądam z bliska jak ta organizacja jest skuteczna i ile wymiernych korzyści przynosi polskiej służbie zdrowia. Niedowiarków zapraszam na Oddział Neonatologiczny im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy który przez pracę mojego Ojca i jego zespołu przy ścisłej współpracy i wielkim wsparciu Orkiestry stał się potęgą polskiej neonatologii. Tam serduszek wiele zarówno małych, żywych jak i tych orkiestrowych ze śmieszną czcionką – prawie na każdym sprzęcie do ratowania życia. WOŚP SŁUŻY POLSCE. Więc polityków, którzy szykanują WOŚP jako organizację, zastraszają harcerzy, żołnierzy, media publiczne próbując bombardować prawdziwie polskie święto jakim jest doroczny Finał WOŚP oskarżam o działanie na szkodę Polski.

Trzeba przyznać, że to piękny gest. Dzięki nim zostanie uratowanych wiele istnień ludzkich, a kwota orkiestry powiększyła się o ogromną kwotę. Teraz jest już ponad 43 miliony złotych! Padnie rekord? Tego nie wiadomo. Nadal można jednak licytować aukcje. Gwiazdy przeznaczyły mnóstwo przedmiotów. Wszystkie je możecie zobaczyć tutaj.

Bracia Haidar wylicytowali Złote Serduszko WOŚP nr 2 za 660 tysięcy złotych

Bracia Haidar – Kamil i Emil – tak licytowali Złote Serduszko WOŚP nr 2 za 666 tysięcy złotych

 

Kamil Haidar i Emil Haidar wylicytowali Złote Serduszko WOŚP nr 2 za 660 tysięcy złotych

Kamil Haidar i Emil Haidar wylicytowali Złote Serduszko WOŚP nr 2 za 660 tysięcy złotych

Kamil Haidar, narzeczony Zosi Ślotały

Kamil Haidar, narzeczony Zosi Ślotały

Emil Haidar z bratem wylicytowali Złote Serduszko WOŚP za 660 tysięcy złotych

Emil Haidar z bratem wylicytowali Złote Serduszko WOŚP za 666 tysięcy złotych

Wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?Komentarzy: 4


Gość | 11 stycznia 2016, 16:01

tez slyszalam o duzym zadluzeniu wobec fiskusa


Agata | 11 stycznia 2016, 11:54

Panie bezimienny ” gość” proponuję zorganizować zawody w pluciu jadem na odległość.Coś mi się wydaj ,że taka inicjatywa byłaby niezmiernie bliska pana sercu.Bo przecież wspieranie chorych budzi w panu złość i frustrację.


Gość | 11 stycznia 2016, 09:32

Fiskus ma dość. Niech daje na dzieci, a nie na to złodziejskie państwo


Gość | 11 stycznia 2016, 08:11

Hmmm rozumiem, że spłacił już jeden z braciszków kilkumilionowe zadłużenie wobec polskiego fiskusa?


Dodaj komentarz
×