Wieniawa zakpiła z romansu Blanki i Barona. Lipińska odpowiedziała jej wyzwaniem. Jest też mała złośliwość

Blanka Lipińska, Julia Wieniawa

Blanka Lipińska, Julia Wieniawa

Blanka Lipińska odpowiedziała Julii Wieniawie na zabawny komentarz. Pisarka rzuciła aktorce wyzwanie. Czy skorzysta z niego?

Od miesiąca w mediach huczy o romansie Blanki Lipińskiej i Barona. Para dotychczas nie potwierdziła medialnych spekulacji. Ostatnio pojawiły się plotki, że gwiazdy szykują swój coming out w wielkim stylu. Ile prawdy jest w tych doniesieniach? Na razie nie wiemy. Wiemy za to, jak Blanka zareagowała na komentarz Julii Wieniawy.

Ponad tydzień temu nasza reporterka poprosiła byłą dziewczynę Barona, by skomentowała najnowsze rewelacje dotyczące Blanki i jej eks partnera. Gwiazda bez wahania odniosła się do tematu, puszczając oko w stronę widzów i samych zainteresowanych.

Nie wiem. Może to jest jakiś taki nowy, niestandardowy casting Blanki do jej nowego filmu – powiedziała, dodając: – Alek, powodzenia.

Blanka Lipińska odpowiada Julii Wieniawie

Blanka Lipińska opowiedziała nam co nieco na temat castingów do jej filmów, dając do zrozumienia, że Baron nie stara się o rolę w drugiej części 365 dni. Przy okazji delikatnie uszczypnęła Julkę.

Julia skomentowała to tak, jak ona to zna. Jeżeli ona w ten sposób przechodzi castingi, to ja to pozostawię bez komentarza. Na moich castingach jest przynajmniej 10 osób, agencja, która się tym zajmuje. Ja siedzę sobie w pomieszczeniu, w drugim pomieszczeniu jest aktor, reżyser, operator kamery, a ja tylko widzę to na ekranie, przekaz live. A jeżeli coś mi się nie zgadza, to wparowuję przez te drzwi, czym zaskakuję zawsze aktora, mówię co mam do powiedzenia i wychodzę. Tak więc odbywa się to u nas bardzo profesjonalnie – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Blanka nie ukrywa, że chętnie zobaczyłby Julię Wieniawę w swojej kolejnej produkcji. Musi jedynie poszerzyć liczbę żeńskich bohaterek, bowiem w chwili obecnej wszystkie są już obsadzone.

Julia to jest piękna dziewczyna. Widziałabym ją w swoim filmie. Tylko w moim jest bardzo mało ról i wszystkie role żeńskie są obsadzone. Ja dopiero jak zaczęłam kręcić filmy, szukać aktorów, to dopiero wtedy się okazało, że trochę mamy tam ubogo. Tak więc następną książkę, którą napiszę, albo scenariusz filmowy, to na pewno będzie więcej kobiet. To mogę obiecać. Wtedy Julkę Wieniawę zaproszę do współpracy i pokażę jej, jak wyglądają castingi.

Myślicie, że Julia przyjęłaby propozycję i wzięła udział w castingu do filmu Blanki?


Blanka Lipińska – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Blanka Lipińska – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Blanka Lipińska - premiera filmu 365 dni

Blanka Lipińska - premiera filmu 365 dni

Julia Wieniawa - wiosenna ramówka Polsatu 2020

Julia Wieniawa - wiosenna ramówka Polsatu 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×