Znamy prawdę o związku Blanki Lipińskiej i Barona! Pisarka przez przypadek powiedziała o słowo za dużo

Blanka Lipińska, Baron

Blanka Lipińska, Baron

Blanka Lipińska i Baron z zespołu Afromental są obecnie na "widelcu" mediów, a wszystko za sprawą rzekomego romansu, który ich połączył. Czy rzeczywiście ma on miejsce? Teraz jest to już jasne.

Nie milkną plotki dotyczące miłosnej relacji pisarki i współautorki scenariusza do filmu 365 dniBlanki Lipińskiej i Aleksandra Milwiwa-Barona z zespołu Afromental. Wybuchły one po tym, jak oboje widziani byli na planie programu The Voice Kids. Celebrytka miała pojawić się, by wspierać muzyka, który pełnił rolę jurora.

Domysły dotyczące romansu pary rosną jak grzyby po deszczu. Gwiazdy tak lawirują, by niczego nie zdradzić.

Gdy szumią wierzby, moja głowa relaksuje się w ciszy – napisał na Instagramie Baron, zamieszczając zdjęcie, na którym leży w jacuzzi.

Z kolei menadżerka pisarki oświadczyła, że Blanka w ogóle nie będzie komentować tego tematu. Potem jednak gwiazda zdobyła się na lakoniczne stwierdzenie, że z Baronem zna się i lubi.

Blanka Lipińska była utrzymywana przez mężczyznę

Blanka Lipińska

Część fanów pisarki i muzyka uznała, że w pogłoskach o ich romansie może tkwić ziarno prawdy. Są przecież wolni – ona jesienią rozstała się ze swoim partnerem, a o powodach rozpadu związku opowiedziała w Vivie!.

Najważniejszy problem to brak komunikacji. Ja jestem ekstrawertykiem, potrzebuje rozmowy. Maciek jest kompletnie pozamykanym introwertykiem. Oboje męczyliśmy się ze sobą. Siedliśmy i powiedzieliśmy sobie, dlaczego nie powinniśmy być razem. A gdy przyszło do odpowiedzi: „Dlaczego powinniśmy być razem?”, zacięliśmy się. Jedynym argumentem było „bo się kochamy”. Trochę mało. Na samej miłości nie da się zbudować związku – zdradziła.

Baron – po tym, jak rozszedł się z Julią Wieniawą – także wiedzie życie singla. Chociaż jego była dziewczyna z jakiegoś powodu chyba nie daje wiary w to, że on mógłby związać się z pisarką.

Może to jest jakiś niestandardowy casting Blanki do jej nowego filmu. Alek, powodzenia. Trzymam kciuki – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Blanka Lipińska i Baron są parą?

Okazuje się, że intuicja nie zawiodła Julii Wieniawt. Teraz Blanka Lipińska sama zdementowała sensacyjne wieści. Nie zrobiła tego wprost, ale na pytanie od jednej z fanek o cele na najbliższe miesiące, odpowiedziała:

Odpocząć

Zakochać się

Zrobić ekspansję 35 dni na świat

Nakręcić drugi film

Dokończyć książkę.

Myślę, że do listopada powinnam się wyrobić – zażartowała.

I wszystko jasne. Odpowiedź Blanki wyraźnie wskazuje na to, że jej serce wciąż jest wolne.

Zobacz także: Blanka Lipińska przeszła niesamowitą metamorfozę. Tak jasnych włosów jeszcze nie miała


Bianka Lipińska dementuje związek z Baronem

Bianka Lipińska dementuje związek z Baronem

Blanka Lipińska w bikini

Blanka Lipińska w bikini

Aleksander Milwiw-Baron

Aleksander Milwiw-Baron

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×