Gwiazdy o filmie „One” Blanki Lipińskiej. Baron, gdy go zobaczy, pozwie ją? „Nie dzwonił. Jestem ciekawa, co się wydarzy” [WIDEO]

Blanka Lipińska, Anna-Maria Sieklucka, Baron

Blanka Lipińska, Anna-Maria Sieklucka, Baron

Gwiazdy opowiedziały o nowym filmie Blanki Lipińskiej. Produkcja ma być inspirowana jej związkiem z Baronem. Czy muzyk ma się czego obawiać?

Blanka Lipińska to autorka popularnych powieści. Największą furorę zrobiła jej książka pt. 365 dni. Dzieło doczekało się ekranizacji, która stała się hitem Netflixa. Już pod koniec miesiąca na platformie pojawi się kontynuacja tego filmu: 365 dni: Ten dzień. Pisarka nie odpuszcza kariery i już przygotowuje kolejny film.

Jak twierdzi, scenariusz do filmu pt. One będzie się częściowo opierał na historii jej związku z muzykiem Baronem, który zakończył się w 2020 roku.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach – informowała na krótko po zerwaniu relacji.

Reporterka Jastrząb Post zadała Blance kilka pytań dotyczących nowego filmu.

Blanka Lipińska o nowym filmie. Baron ma powód do niepokoju?

Autorka opowiedziała nam o charakterze nowej produkcji.

To jest sexy opowieść. Poza tym, pamiętajmy, że ja inspiruję się swoim życiem. Ja bardzo szanuję autorów, którzy są w stanie szyć coś w swoich opowieściach, o czym nie maja zielonego pojęcia. A ja tak nie mam, bo ja nie jestem pisarzem. Jestem twórcą i to takim z przypadku, z potrzeby. Mogę tylko i wyłącznie wypowiadać się w swoich dziełach na tematy, które znam. A poza tym wiele osób było bardzo ciekawych jak to się wszystko zaczęło itd. W tej historii będzie bardzo dużo prawdy.

Powiedziała też, w jaki sposób może zareagować na film Baron. Przyznała, że nikt nie lubi patrzeć na siebie oczami innych ludzi.

Zobaczymy. Ciężko się patrzy na siebie oczami innych osób. A to będzie tylko i wyłącznie moja wizja. Będzie jak będzie. Podkoloryzuje go trochę, ale prawda zostanie i tak prawdziwa, bo uważam, że wiele z tych sytuacji, które się wydarzyły muszą być jeden do jednego. To będzie trochę jak z 365 dni – powiedziałam, że 365 to jest historia, która wydarzyła się naprawdę, ale ja nigdy nie powiem, gdzie jest to 80% a gdzie jest 20%. Więc nigdy się nie dowiecie, gdzie jest fikcja, a gdzie prawda. Natomiast myślę, że widzowie będą bardzo zadowoleni z tego filmu.

Nasza reporterka zapytała Blankę o to, czy Baron się z nią kontaktował i prosił, by nie pokazywała w filmie wszystkiego.

Nie dzwonił i raczej nie sądzę, by to zrobił. Też jestem ciekawa, co się wydarzy po filmie.

Następnie odpowiedziała, czy boi się, że Baron może ją pozwać.

Z tego co wiem, nie. Ja nie używam imion i nazwisk, historia jest inspirowana, więc wszystko dajemy w domyśle. Ale to jeszcze chwilę będziemy musieli na to poczekać.

Jesteście ciekawi nowej produkcji Blanki?

Anna-Maria Sieklucka o filmie Blanki

Nasza reporterka porozmawiała także na ten temat z aktorką Anną-Marią Sieklucką, znaną z wcielenia się w rolę Laury Biel w filmie 365 dni. Czy chciałaby ona zagrać w nowej produkcji swojej koleżanki?

Pozostawię to w tajemnicy. Znam jak najbardziej scenariusz, wiem o co chodzi. Ale niech to pozostanie dozą niepewności dla osób śledzących, obserwujących.

Czy jej zdaniem film przebije 365 dni?

Będzie inny. I każdy ma swoje gusta. Nie wiem, czy dobre jest wypowiadać się na ten temat, bo ja powiem swoje zdanie, a będzie mnóstwo innych osób, które powiedzą swoje. Na pewno bardzo mocno trzymam kciuki za powodzenie tego projektu jak i za powodzenie Blanki. Czas pokaże. Blanka wygrywa tym, że jest prawdziwa. Czego wszystkim ludziom bardzo życzę. Myślę, że będzie miała bardzo dużo odbiorców i zwolenników kolejnej produkcji.

Na zakończenie odpowiedziała (a właściwie uniknęła odpowiedzi) na pytanie, czy fani Barona również będą zadowoleni z produkcji.

Pomidor – ucięła Anna.

Czekacie na nowy film?


Blanka Lipińska pokazała biust

Blanka Lipińska pokazała biust

Anna Maria Sieklucka - Gwiazdy na Amani Exchange Party

Anna Maria Sieklucka - Gwiazdy na Amani Exchange Party

Baron | fot. AKPA

Baron | fot. AKPA

Komentarze

 • Gośćstylista pisze:

  Chora kobita seksoholiczka

 • lampa pisze:

  Sieklucka na pewno zagra tylko kto jesczce w osadzie może sam baron się zdecyduje

 • Rychu pisze:

  Mam tytuł „Blania i Baruś” :)))

 • habibi pisze:

  to teraz taka głęboka i serdeczna przyjażń na lini aktorka – pissarka.To znaczy możemy czekać kolejnych projektów super

 • Gość Adam pisze:

  Dziwny jest ten świat że na takich żałosnych projektach zarabia się kupę kasy !

  • wilk stepowy pisze:

   podobno pieniądze nie smierdzą tylko za parę lat ciężko będzie spojrzeć w lustro

 • Gość pisze:

  Niby scenariusz bez nazwisk ale wszystkim mówi że to o Baronie !Prawda natomiast jest taka że nie mogli się z Baronem dogadać dlatego robi film z zemsty !

 • Gość pisze:

  Żałosna jest ta baba .Baron spuścił ja do kanału na własne życzenie a teraz lamentuje i szuka pretekstu ,żeby do niej wydzwaniał.Twarz gremlina ,nie cierpię jej.

 • simi pisze:

  Na pewno zagra bo tylko takie role ją interesują a barona zagra morone ,ten od majtków zagra tomsona ,natasza zagra chórki w busie a janusz i łukasz będą reżyserować .wszystko zostanie w rodzinie chapeau bas

  • 222 pisze:

   łukasz dał sobie spokój z gwiazdą soft i chyba jej kariera teatralna w Lublinie już dobiegła konća , ale przecież czeka hollywood albo hollyłódz

  • Gość pisze:

   O matko ten komentarz jest genijalny i taki prawdziwy w 100%

  • gość pisze:

   a miała pracować nad monodramem w Lublinie to już nieaktualne szkoda była całkiem niezłą w margulesie

  • Gość 69 pisze:

   jak to monodram sama bez żadnego aktora sorry modela z wielkim warsztatem aktorskim i w ubraniu koniec świata to po co były te fiki-miki u blani sorki miki-simi

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×