Anja Rubik wylicza wszystkie wady Klaudii Nieścior z „Top Model”, które nie pozwolą jej zostać modelką. Sporo jej brakuje, by osiągnąć sukces [WIDEO]

Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik w rozmowie z reporterką Jastrząb Post odniosła się do swojej krytyki względem Klaudii Nieścior. Czy żałuje swoich ostrych słów? Wskazała, czego brakuje zwyciężczyni programu, by podbiła świat mody. 

Anja Rubik od lat robi karierę w świecie mody. Współpracowała z największymi projektantami na świecie i niewątpliwie jedną z polskich modelek, które zdobyły wielkie międzynarodowe uznanie. Regularnie pojawia się też na okładkach poczytnych magazynów i wydaniach Vogue z różnych zakątków świata. Nic więc dziwnego, że została zaproszona do finału programu Top Model jako jurorka i ekspertka.

Kilka dni temu poznaliśmy zwyciężczynię 11. edycji Top Model. Została nią Klaudia Nieścior z Tarnobrzegu, a o jej wygranej zdecydowali widzowie. Dzięki temu nie tylko podpisze kontrakt z agencją modelek, ale też otrzymała czek na 100 tys. złotych. Anja, która była gościem tego odcinka, otwarcie powiedziała, że nie widzi w Klaudii modelki i nie wróży jej kariery w branży.

Muszę być brutalnie szczera. Widzę ciebie jako influencerkę, jako aktorkę, jako osobę, która pracuje w telewizji, ale w modelingu kariery nie zrobisz.

Tuż po zakończeniu finału na gorąco na te słowa odpowiedziała nam Klaudia, która odniosła się do krytycznej oceny modelki. Przyznała, że ma zamiar spróbować swoich sił w branży, ale nie ukrywa, że jeżeli jej kariera potoczy się inaczej, to również będzie zadowolona.

Ja w programie wielokrotnie miałam zarzucane, że będę influencerką, aktorką, nie do końca modelką. Te słowa bardzo mnie dotykały do pewnego czasu. Po rozmowie z Michałem Pirógiem stwierdziłam, że to wcale nie jest nic złego, żeby pójść inną ścieżką.

Anja Rubik o krytycznej ocenie zwyciężczyni Top Model

Anja udzieliła nam wywiadu, w którym wróciliśmy do jej wypowiedzi z programu Top Model. Przyznała, że starała się wyrazić swoją opinię, nawet pomimo tego, że mogła być ona krzywdząca dla Klaudii. Modelka postawiła przede wszystkim na szczerą opinię:

Powiedziałam to, co uważam. Jestem zapraszana do tego programu jako ekspertka, ja Klaudii absolutnie nie obraziłam w żaden sposób. Powiedziałam, że jest fantastyczna, że ma świetną energię, ma taką naturalność, jest w stanie wywołać emocje, sympatię i to są piękne cechy. Powiedziałam, że moim zdaniem nie widzę jej w świecie mody i nadal jej nie widzę w tym świecie, przynajmniej w moim świecie, czyli to jest taki świat wielkiej mody. Absolutnie jej nie obraziłam, nic niemiłego jej nie powiedziałam. Uznałam, że skoro jestem zapraszana do takich programów, to powinnam być szczera, a nie kłamać i tak naprawdę bez sensu, żebym tylko tam siedziała i przyklaskiwała jeżeli uważam całkowicie inaczej. Klaudia wygrała program, to była decyzja widzów, cudownie, że ją wybrali i fantastycznie- na pewno dużo rzeczy zrobi w Polsce.

Czego zdaniem Anji brakuje Klaudii?

Tego czegoś. To jest takie wyczucie, to są pewne proporcje w twarzy. To trudno wytłumaczyć. Klaudia jest piękną dziewczyną, z tym, że moda jest specyficznym biznesem, gdzie- jeżeli ktoś jest w modzie przez długie lata, to wyczuje to coś.

Czy była zaskoczona, że to Klaudia wygrała program?

Nie byłam zaskoczona. Widzowie bardzo często głosują na osobę, z którą się najbardziej łączą emocjonalnie, którą najbardziej lubią, niekoniecznie na osobę, która się najbardziej nadaje na modelkę i ona była w stanie zdobyć ich sympatię. Oglądając ten program, widziałam, że ona zdobywa tę sympatię. Ja ją osobiście bardzo lubię, ale to jest coś innego niż bycie modelką, trzeba te dwie rzeczy rozdzielić. Nikt nie pracuje w świecie mody dlatego, że jest miły, tylko to jest kumulacja wielu, wielu rzeczy.

Podzielacie zdanie Anji?


Klaudia Nieścior wygrała Top Model

Klaudia Nieścior wygrała Top Model

Anja Rubik - Finał Top Model 11

Anja Rubik - Finał Top Model 11

Klaudia Nieścior wygrała Top Model 11

Klaudia Nieścior wygrała Top Model 11

Komentarze

 • Gość pisze:

  Uważam komentarz Rubikówny za chamski. Mogła dziewczynie dać rady w cztery oczy a nie psując jej najfajniejszy dzień. A czymże jest to coś rubik. Chyba wiecznie otwarta gęba. Szkieletor bez cech żeńskich od czasu do czasu coś szemrzący o gotowości do dziecka.

  • Gość pisze:

   Kim jest?? Serio?? Jedna z najlepszych modelek świata.. trochę wiedzy zanim się zacznie komentować . I ma rację!

  • GośćKilkoro nas pisze:

   Bo???prawdę powiedziała,rąk?w modzie nie chodzi o to by być miłym i głupawo się śmiać,albo bujać się jak dziecko,no nieeee,ale ludzie to głosują na bidakow z problemami,a nie na faktycznie zdolnych czy odpowiednich do danego zadania,moim zdanie nie zrobi kariery.

  • Mam już dosyć tych osób, co się nie znają i nie chcą się doszkolić, ale są pierwsi do komentowania ;( pisze:

   Anja została zaproszona do programu, żeby wyrazić swoje zdanie, jako znawca w temacie. Od lat widzi, kto dobrze pracuje, a kto nie itd. Zna się, więc ma największe prawo się wypowiedzieć. Nie mówi „jesteś głupia” czyli bezpodstawny hejt jaki robisz ty, tylko stosuje konstruktywną krytykę, mówi co jest dobrze, co nie, że bardziej widzi ją w innych rodzajach prac, które są z resztą więcej płatne i bardziej prestiżowe, więc to trochę jak komplement wręcz. Nawet nie skomentuję tego popisu chamstwa i prostactwa z drugiej części wypowiedzi. Pozdrawiam

  • Gość pisze:

   Podzielamqgo

  • Gość pisze:

   Ma rację

  • Gość Marek pisze:

   Chamski jest ten komentarz.

  • Monika pisze:

   Do gość, nie mierz innych swoją miarą, komentarz Pani Rubik jest bardzo profesjonalny i sprawiedliwy, a twój amatorski i widać że z nizin społecznych. Przestań się ośmieszać.

  • do gość kilkoro nas pisze:

   A kogo obchodzi twoje zdanie bidaku duchowy

  • Gość pisze:

   modelką na skalę światową, inny swiat, inne zasady

  • Gość pisze:

   Bardzo dobrze napisane
   Brawo

  • Ketrin pisze:

   Ktoś tu ma jakieś kompleksy. Niestety Rubik ma rację Klaudia nigdy nie zrobi kariery w Wielkiej modzie jak YSL Dior Versace Prada, owszem HM w Polsce czy balsamy Garnier, kampania dla Modivo będzie prezentować i póki istnieje Instagram tam zarobi kilka tysiakow, to i tak dużo.

  • Gość pisze:

   A czymże ty jesteś, bo cię nie znam? Jakaś niespełnioną modelkOM?

  • Gość pisze:

   Zgadzam się! sepleniący kościotrup!”nasza”Anja-nija-K

  • Gość pisze:

   Jakie rady?! Dziewczyna nie ma tego „czegoś” i tyle. Rady tego nie załatwią 🙂

 • Lusia pisze:

  Ania jest przerazajavo chorobliwie chuda, aż przykro patrzeć na te kosteczki…. Nie wszystkie modelki są tak przykro chude…

 • Gość pisze:

  Mądrze Anja powiedziała.popieram.

 • Gość pisze:

  Przynajmniej nie kłamie przy każdej okazji i nie wyroków za dragi, jak inne modelki z Miami. Może urodowo musi jeszcze nad soba popracowac, ale charakter Kaludii i jakieś zaburzone zachowania nie będzie przeszkoda w karierze.

 • Gość pisze:

  Sposób w jaki to Anja powiedziała był bardzo chamski.

 • Gość pisze:

  Niestety dziewczyna która wygrała jest zbyt gruba.

 • Gość pisze:

  ty też Anjjjjjjj….u nie masz tego czegoś i żyjesz. Po prostu zazdrościsz dziewczynie, która ma fantastyczne warunki fizyczne, a oprócz tego ma to, czego tobie najbardziej brakuje. Ciepło, empatia, spontaniczność, naturalność, pozwalają Klaudii być sobą i w czasie pokazów i na zdjęciach, a to przykuwa uwagę i przyciąga spojrzenia. I to właśnie sprawiło, że Klaudia wygrała. Nie sympatia widzów tylko magiczny czar tej dziewczyny. Ty tego nie jesteś w stanie zrozumieć, bo Tobie ze względu na wnętrze pozostało pozować na zimną s……………. Przyniosło ci to sławę i może satysfakcję, czy dumę, ale nigdy nie przyniesie ci szczęścia i wewnętrznego ukojenia. Wstrzymuj się zatem, ze swoimi komentarzami, do czasu rekonstrukcji, bo widzisz fizyczność zmienia się wraz z wiekiem i nigdy osiemdziesięcioletnia zimna i pusta kobieta nie przyciągnie uwagi – chyba, że dla wyrażenia politowania. Natomiast Klaudia nawet w starszym wieku zawsze zwróci na siebie uwagę, o ile nie złamią jej ludzie takimi ocenami jak twoja.

  • EmuGość pisze:

   Ania ma rację. To że Klaudia zwraca na siebie uwagę i jest pozytywna to za mało by być top modelką. Śnieg powiedziała to grzecznie, bez obrażania i należy brać jej słowa jako przestrogę.

  • Gość pisze:

   Zgdzam sie calkowicie z Twoja opinia

  • Gość pisze:

   A Rubik niby taka pasująca, a przez 15 lat, zajmując się tylko tym, nie potrafiła zaistnieć w xwysokimodelinhu, tylko robila za wieszak. Wyjechała robić kariere jak miala 15 lat, a Zaistniała dopiero pod 30. Widiczmie też przez 15vlat nie doszukano się u niej „tego czegoś”

  • Olala pisze:

   Bzdury rzeczesz.Anja od wielu lat pracuje w high fashion.Chodziła w pokazach u wszystkich wielkich świata mody i doszła do takiego poziomu,że projektanci szyją pod nią suknie z kolekcji i ona już nie bierze udziału w castingach.
   Anja powiedziała prawdę. Przede wszystkim Klaudia nie ma dyscypliny, wystarczy spojrzeć jak wiele przytyła od castingu, po drugie nie ma specyficznej czy nieoczywistej urody, podobnie jak Michalina, utoną obie w zalewie reklam szamponów czy kremów.
   Do finału powinna była dojść Weronika, Adriana i Maciej. Stawiam na to,że na pewno gdzieś wyplyną.
   Weronika ma niesłychanie plastyczną twarz i wychodzi fenomenalnie na zdjęciach.

  • Gość gratka pisze:

   Tak ,a ty masz???

  • Gość Viola pisze:

   W punkt

  • Gość pisze:

   Brawo. Dobrze napisane.

  • Gość pisze:

   Tak,tak, tak ! Trafione w punkt.

 • Gość pisze:

  Jak inni nie bądz rura nie pękaj trzeba mieć twardą d..pą i nie tylko 2mln zboźa wjeźdza a 20mln wyjeźdza biznes się kreci nie kumam ruchu warg i języka wyźsza filozofia 1000lirów na kozaków ha ha i to tyle

  • Razo pisze:

   Która z wygranych top model jest modelką światową?wystarczy,że w kraju będzie zatrudniana i będzie miała z czego żyć

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×