Piasek i Iwona Pavlović szczerze o zachowaniu Piotra Kraśki w „DDTVN”. Słowa o „nadludziach” skłaniają do refleksji

Iwona Pavlović, Piotr Kraśko, Andrzej Piaseczny

Iwona Pavlović, Piotr Kraśko, Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny i Iwona Pavlović wypowiedzieli się temat Piotra Kraśki. Jak podchodzą do jego wyznań w Dzień Dobry TVN? Padły szczere opinie. 

Piotr Kraśko jakiś czas temu pojawił się w Dzień Dobry TVNgdzie miał szansę wytłumaczyć się z afer związanych z prowadzeniem z nieważnym prawem jazdy i z tzw. afery podatkowej. W trakcie wywiadu zdobył się na szczere wyznanie. Na oczach tysięcy widzów przyznał, że choruje na depresję.

To było dla mnie naprawdę szokujące, byłem na wojnach, huraganach, trzęsieniach ziemi. […] A tu nagle dopada cię taki lęk, który jest jak głaz, który cię gniecie. Nie wiesz, o co chodzi, nie rozumiesz tej sytuacji. Przez 2 miesiące rozmawiałem z 6 osobami. Nie byłem w stanie wyjść z domu, nie widziałem sensu życia w ogóle, nie widziałem sensu swojego istnienia – wyznał.

Spore zamieszanie wywołało zachowanie prowadzących, Doroty Wellman Marcina Prokopa. Część internautów oceniła, że byli zbyt surowi dla swojego gościa. Ta pierwsza np. nazwała go mianem „grzecznego chłopca”, co wywołało lawinę negatywnych komentarzy, których autorzy sugerowali, że Piotr nie został potraktowany w poważny sposób.

Andrzej Piaseczny i Iwona Pavlović o Piotrze Kraśce

Reporterka Jastrząb Post zapytała o ten wywiad gwiazdy Tańca z gwiazdami, a konkretnie jurorów – Andrzeja Piasecznego Iwonę Pavlović. Muzyk stanął w obronie zarówno Kraśki, jak i Wellman.

Widziałem końcówkę tego wywiadu. Myślę sobie, że później spotkał go ogromny hejt. Podobnie jak Dorotę Wellman. Ludzie – bądźcie ludzcy. Człowiek się przyznał, został skazany. Czy naprawdę wam nie przysługiwała druga szansa? Bardzo łatwo jest, szczególnie gdy nie podpisujemy się pod swoimi komentarzami, być bardzo srogimi i krytycznymi. Mnie się wydaje, że człowieczeństwo polega na tym, żeby próbować znajdować w sobie troszkę więcej empatii, współczucia, chęci dawania szansy drugiemu człowiekowi. Oczywiście – zrobił coś, czego nie powinien robić. Ale czy was to jakoś dotknęło? Całe szczęście nie. Nie chciałbym się stawiać w roli moralnego wzorca, bo nim nie jestem, ale staram się być człowiekiem – powiedział Piasek.

Tancerka również wypowiedziała się w przychylny sposób na temat dziennikarza TVN i pochwaliła to, że nie bał się poruszyć w telewizji tak trudnych tematów. Jest to dość ważne, ponieważ sławy są często postrzegane jako „nadludzie”.

Tu jest taki zawsze problem, na ile chcemy się otworzyć, na ile nasza intymność jest naszą intymnością. Ale ja jednak zostawiam to do wyboru ludzkiego. Jeżeli ktoś chce o tym mówić, to znaczy, że ma taką potrzebę. Jeżeli nie, to też jest jego wola. Myślę, że dobrze, bo czasami ludzie na świecznikach postrzegani są jako nadludzie. W ogóle niepotrzebnie, bo wszystkie osoby są ludźmi i tak się czują. Mają prawo do popełniania błędów, do różnych zachowań łącznie z imprezowaniem na imprezie. A czasami się wydaje, że jak ktoś jest wysoko, to na imprezie nie może wypić lampki wina. A tutaj mówimy o depresji, o poważnych rzeczach. Czasami pod uśmiechem skrywa się coś, o czym my nie wiemy. Jeżeli ktoś ma taką potrzebę i o tym mówi, bo domyślam się, że znajdą się osoby, które odetchnął i pomyślą sobie – wow, ja też się z tym mierze np. Ja tego nie mogę sobie wyobrazić, bo nie przeżyłam takich stanów, natomiast dajmy Piotrowi prawo do jego decyzji i wynurzeń prywatnych.

Zgadzacie się z Piaskiem i Iwoną?


Piotr Kraśko w DDTVN

Piotr Kraśko w DDTVN

Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny, Andrzej Grabowski - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 4

Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny, Andrzej Grabowski - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 4

Andrzej Piasek Piaseczny w Tańcu z Gwiazdami

Andrzej Piasek Piaseczny w Tańcu z Gwiazdami

Komentarze

 • Matrix pisze:

  Dla mnie pan Piotr jest skończony jako dziennikarz stawiający pytania o sprawiedliwość, moralność, przyzwoitość uczciwość całej klasie politycznej czy osobom publicznym. Bez wiarygodności nie ma dobrego dziennikarstwa, a Pan Kraśko właśnie swoją wiarygodność stracił na całe już życie i to jest nie do odzyskania. Jako człowiek inteligentny słusznie popadł w depresję, ponieważ zrobił coś czego już nie można odkręcić w sensie zawodowym. Może jeszcze zaistnieć jako celebryta, ale nie o to chyba mu chodzi.

 • Gość pisze:

  Z tą depresją Kraśki to ściema.W naszym państwie to przynajmniej co druga osoba powinna mieć depresję.zSłowo depresją jest nadużywane
  .Nie bardzo rozumiem celebrytów którym życie się układa bardzo dobrze mając pieniądze zdrowie pracę dopada ich tz.depresja, a co mają powiedzieć zwykli ludzie borykający się z prozą życia codziennego daleko innego od celebryckiego?

 • Gość pisze:

  To , prawda celebryci uważają ją się za nadludzi i , że wolno im więcej.Ponadto Kraśko jak mógłby kierować się moralnością zadając pytania np. politykom ? skoro sam oszukiwał .nasze państwo ?

 • Karol pisze:

  Pavlovic się pomyliła. To celebryci myślą ze za nadludźmi czymś lepszym i mogą więcej tak jak ona pouczać innych bo celebryci wiedza więcej i lepiej. Tak jak Krasko ze on może jeździć bez prawka No bo on Pan Krasko przecież. Żenujące

  • celina pisze:

   Ijeszcze żona nastepna patocelebytka go wspierała w tym że przecież niech jeździ beż prawka. A znajomi patocelebryci Kraski nie wiedzieli ze on nie ma prawka? Patocelebryci mogą przecież

  • Marek pisze:

   W punkt i jeszcze na pewno go wspierali, żartowali że taki Kozak co od lat jeździ beż prawka zamiast mu uświadomić że popełnia przestępstwo. O żonce nie wspomnę

 • Zenia pisze:

  Piasek moralista mega. Autorytet się znalazł. On nawet nie ma pojęcia co to jest hejt przecież. To że ktoś ktoś mówi że Krasko to patologia to nie jest żaden hejt. Ocena czy komentarz czy nazwanie czegoś po imieniu to żaden hejt. Weź poucz się angielskiego

 • olga pisze:

  Zaczyna się wybielanie. Swój swego. Patocelebryta do patocelebryty itd itd

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×