Malutkie córki Agnieszki Kaczorowskiej już pracują! Gwiazda zdradziła, jak narodził się pomysł na ich aktywizację. Ma apel do innych rodziców

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska ostatnio wywołała burzę swoim wyznaniem ws. pracy swoich dzieci. Teraz ma apel do innych rodziców. Odważnie!

Agnieszka Kaczorowska jako kilkulatka dołączyła do obsady KlanuDoskonale wie więc, jak zarabia się już w najmłodszym wieku. Teraz pracy uczy swoich córek: 3-letniej Emilii i rocznej Gabrieli. O wszystkim opowiedziała w podcaście Kamila Balei, Tato, no weź!.

One zaczynają zarabiać na swoją przyszłość – wyjawiła.

Dodała, że dzieje się to poprzez angażowanie ich do reklam. Mama dziewcząt zdaje sobie sprawę z tego, iż może to być dwojako interpretowane. Z jednej strony – jako zarabianie na pociechach, a z drugiej – jako odkładanie środków na ich przyszłość.

No niestety tak to jest interpretowane (nierzadko negatywnie – przyp. red. Jastrząb Post). Ale może to one zbierają na swoje konto, które kiedyś będzie mogło dać im świetny start w dorosłość? Wszystko zależy od punktu widzenia. Ludzie patrzą z klapkami na oczach – tak, jak jest łatwiej, jak jest prościej, jak jest w zgodzie z modą. A ja zachęcam do tego, żeby zadbać o swoje życie – otworzyła się przed swoim rozmówcą.

Reporterka Jastrząb Post miała szansę porozmawiać z Agnieszką i wrócić do tego zagadnienia.

Agnieszka Kaczorowska o pracy swoich dzieci

To mama Agnieszki nauczyła ją do tego, by dbać o finansową przyszłość potomstwa.

Dla mnie jest to oczywiste, że jako rodzic jestem odpowiedzialna za swoje dzieci i bardzo ważne jest, żeby zadbać o ich bezpieczeństwo teraz i na przyszłość. Moja mama mnie tego nauczyła. Moja mama tak zorganizowała rzeczywistość naszej rodziny, że ja i moje rodzeństwo byliśmy jakoś zabezpieczeni, mimo że moje rodzeństwo nie pracowało od dziecka. Dla mnie jest to oczywiste, że trzeba zadbać o przyszłość moich córek. Ja korzystając z tych opcji, które mam, staram się je zabezpieczyć. To, że było to w różny sposób komentowane, wynika z tego, że było to wyrwane z kontekstu.

Nasza rozmówczyni zachęca rodziców, aby zadbali o los własnych dzieci:

Ja bardzo zachęcam wszystkich rodziców do tego, żeby jak najwcześniej pomyśleć o tym, żeby założyć konto oszczędnościowe dla swojego dziecka, gdzie gdy macie możliwość coś odłożyć, to odkładać. To naprawdę bardzo ułatwia start w dorosłość, wiem to po sobie.

Podzielacie jej zdanie?


Agnieszka Kaczorowska - after party po finale 13. edycji Tańca z Gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska - after party po finale 13. edycji Tańca z Gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska z córkami ozdobiła dom

Agnieszka Kaczorowska z córkami ozdobiła dom

Agnieszka Kaczorowska - 1. urodziny córki

Agnieszka Kaczorowska - 1. urodziny córki

Komentarze

  • Ewa pisze:

    Nie jestem zwolenniczką zarabiania pieniędzy przez dzieci. Ale… jeśli nie są one nadmiernie eksploatowane, a praca odbywa się w formie zabawy, to czemu nie? Agnieszka przekonała mnie głównie tym, że zarobione przez córki pieniądze są gromadzone na ich kontach, żeby miały dobry start w dorosłość. Dajcie więc spokój z tym hejtem, bo sami wiecie, co znaczy dla młodych ludzi kredyt na mieszkanie. Jej córki kupią to mieszkanie z oszczędności. Uważam, że Agnieszka ma rację. Dobrze, że troszczy się o przyszłość dzieci. One biedy nie będą klepać. Chciałabym być taka przezorna i dalekowzroczna jeśli chodzi o przyszłość dzieci. Ja nie miałam możliwości odkładania na konto dzieci. Ale wszystko co miałam, zainwestowałam w naukę moich córek. Dziś to są mądre, dobrze zarabiające kobiety. Ponoć najlepszą inwestycją jest inwestowanie w dzieci… i to jest prawda.

  • Gość pisze:

    Ta to już jest tak głupia, że ręce opadają,

  • Gość pisze:

    Sztuczna Kaczorowska i jej bachory

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×