Agnieszka Hyży o krzywdzących publikacjach: „Święty spokój został mi odebrany”. Początki ciąży nie były dla niej łatwe [WIDEO]

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży przed naszą kamerą opowiedziała o początkach swojej ciąży. Poruszyła też to, co działo się w życiu jej rodziny kilka miesięcy temu. Zobaczcie, co powiedziała.

Agnieszka Hyży w ostatnim czasie mocno starała się chronić swoją prywatność. Gwiazda nie pojawiała się na branżowych imprezach, zrezygnowała z pracy w telewizji i przestała publikować na Instagramie. Fani przez dłuższy czas zastanawiali się, co się z nią dzieje. Gdy po kilku miesiącach wróciła do social mediów i pokazała ciążowe krągłości — wywołała prawdziwą euforię. Gratulacjom nie było końca.

Post przyszłej mamy przepełniony był nie tylko szczęściem, ale opowiedział jej bardzo trudną drogę do kolejnego macierzyństwa. Razem z mężem długo starali się o dziecko. W końcu po wielu nieudanych próbach udało im się spełnić marzenia. Już za kilka tygodni powitają na świecie upragnionego maluszka.

Agnieszka Hyży opowiedziała o początkach ciąży

Agnieszka Hyży jest już na ostatniej prostej na porodówce. Gwiazda kilka dni temu gwiazda była gościem programu Miasto Kobiet, gdzie opowiedziała, jak trudne były starania o dziecko i początki ciąży. Wszystko zawarła również we wpisie, w którym poinformowała o tym, że już niebawem powita na świecie kolejne dziecko. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, dlaczego postanowiła podzielić się trudnymi doświadczeniami w social mediach:

Jest wiele powodów dla których ten post wyglądał tak, a nie inaczej. Zniknęłam, bo potrzebowałam w tym okresie spokoju i wyciszenia. Nie byłam też aktywna zawodowo aby mieć o czym pisać, a każdy kto mnie zna to wie, że ja nie informuję, co jem na śniadanie i gdzie jadę na wakacje. W momencie kiedy wróciłam tych powodów było troszkę więcej. Nadszedł czas, żeby nie ukrywać tego, bo mi już zostało kilka tygodni.

Agnieszka zdobyła się na bardzo intymne wyznanie:

Chciałam też powiedzieć, że to nie jest tak, że nasze życie jest usłane różami i w momencie, kiedy sobie wymyślamy, że chce być mamą czy chce być tatą to się tak dzieje. Jestem taka jak wiele kobiet w Polsce. W skali świata to są miliardy, bo jedna na 5 ciąż według statystyk kończy się źle. Ta droga do tego pięknego dnia i pięknego posta mówi, że to wcale nie było łatwe i tym bardziej chcieliśmy to chronić. Nie jest tajemnicą, bo nie żyjemy na pustyni ani w kosmosie, że wiosna tego roku była bardzo bogata w niesprawiedliwe i krzywdzące publikacje, które dotknęły moją rodzinę dogłębnie, a mnie w sytuacji w jakiej wtedy byłam zwaliły z nóg. Więc chciałam zaznaczyć, że przyszedł taki moment, że proszę o święty spokój. I tak już został mi odebrany. Ale przynajmniej na sam koniec chciałabym mieć poczucie bezpieczeństwa i szacunku. Powodów, dla których ten post wyglądał tak, a nie inaczej było troszkę więcej.  Ja odarłam z siebie maskę pani z telewizji, która jest niedostępna. Pojawiło się też wiele osób i głosów, które napisały, że jest im przykro, że uczestniczyły w pewnej nagonce. Ja to doceniam i szanuję. Pisały, że jest im wstyd. Że absolutnie widzą to teraz inaczej. Absolutnie doceniam, że są osoby, które mają odwagę pochylić głowę, posypać głowę popiołem i powiedzieć, że nie wszystko wygląda czasami tak jak nam się wydaje na pierwszy rzut oka.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Agnieszka Hyży w programie Miasto Kobiet

Agnieszka Hyży w programie Miasto Kobiet

Agnieszka Hyży, Leszek Kryseniel - premiera serialu „NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie”

Agnieszka Hyży, Leszek Kryseniel - premiera serialu „NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie”

Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka Hyży w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×