Szukaj

Kiedy druga część „365 dni”? Anna Maria Sieklucka odsłania kulisy pracy nad kontynuacją filmu

Anna Maria Sieklucka o kontynuacji 365 dni

Anna Maria Sieklucka o kontynuacji 365 dni

Kiedy premiera drugiej części 365 dni? Anna Maria Sieklucka zdradziła nam, jak wygląda praca nad kontynuacją kinowego hitu 2020. Czy efekty zobaczymy jeszcze w tym roku?

365 dni okazało się wielkim przebojem 2020 roku. Mimo skrajnych opinii wśród krytyków i publiczności ekranizacja książki Blanki Lipińskiej cieszyła się ogromną popularnością. Najpierw odniosła sukces w Polsce, potem została doceniona za granicą.

Po tym, jak film trafił na platformę Netflix, zrobiło się o nim głośno na wszystkich kontynentach, a gwiazdy wcielające się w głównych bohaterów odniosły niebywały sukces poza swoimi ojczyznami. Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka wyrośli na nowych ulubieńców międzynarodowej publiczności. Życiem aktorów zaczęły interesować się serwisy plotkarskie, na czele z Oprah Mag czy Daily Mail.

365 dni trafiło na 4. miejsce w rankingu najczęściej wyszukiwanych filmów w Google na całym świecie. Splendor zaowocował kontraktami Blanki Lipińskiej z zagranicznymi wydawcami. Niedawno jej bestseller ukazał się w Brazylii, gdzie miał premierę „na wypasie”.

Kiedy druga część 365 dni? Anna Maria Sieklucka komentuje

Fani już zacierają ręce w oczekiwaniu na drugą część filmu, którą oficjalnie już jakiś czas temu zapowiedziała Blanka Lipińska. Gdyby nie pandemia, data premiery już dawno byłaby podana do wiadomości publicznej. Najprawdopodobniej byłyby to – tak jak rok temu – walentynki.

Jak obecnie wygląda praca nad kontynuacją ekranizacji powieści? Reporterka Jastrząb Post zapytała o to Annę Marię Sieklucką.

Troszeczkę zostały pokrzyżowane nam plany przez wirusa, który opanował cały świat. Plany są jak najbardziej wejścia na plan w roku 2021, dokładana data nie jest znana. Nie wiemy, jak to się potoczy.

Pewne jest, że zdjęcia do Kolejnych 365 dni rozpoczną się jeszcze w tym roku. Niestety nie wiadomo, czy nastąpi to w pierwszej czy drugiej połowie 2021.

Trwają prace nad drugą częścią, ale nie mogę mówić o szczegółach. 2021 to ma być rok, w którym wejdziemy na plan kręcenia kolejnej części.

Czekacie na premierę nowej części? Cała rozmowa z filmową Laurą poniżej.

Zobacz także: Tak mieszka Morrone. To prawdziwie męskie gniazdko


Anna Maria Sieklucka w filmie 365 dni. Fot. Instagram

Anna Maria Sieklucka w filmie 365 dni. Fot. Instagram

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone - premiera filmu 365 dni

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone - premiera filmu 365 dni

Anna Maria Sieklucka na  premierze filmu 365 dni

Anna Maria Sieklucka na premierze filmu 365 dni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×