Celebrytka opowiedziała o najgorszej operacji, jaką przeszła, naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej.
Był to zabieg liposukcji, miałam powikłania, zarażono mnie bakterią. W skrócie – dostałam sepsy i prawie umarłam. Chodziłam jakby z mięsem na wierzchu, z otwartą raną. Było ciężko, po prostu.
Nie dość, że Ewel0na przeszła tak ciężkie chwile, to jeszcze klinika w zasadzie nie odpowiedziała za to, co się stało.
Niestety, z mojej perspektywy wygląda to tak, że klinika wypięła się. A nic z tym zrobić nie można, bo Turcja nie podlega pod prawo europejskie, także nic się nie da z tym zrobić.
Szymon Dębski i Ewelina Kubiak są ze sobą od jakiegoś czasu. Niedawno plotkowano o kryzysie w ich związku, ale jak się okazuje, ich miłość kwitnie. Para właśnie się zaręczyła.
Chcę, żeby każdy z was wiedział, jak ogromnie jestem wdzięczna, że pojawiłeś się w moim życiu, bo sprawiłeś, że znów się śmieję, odzyskałam spokój psychiczny, radość z życia. Byłeś przy mnie, wspierałeś cały czas podczas tego okropnego czasu, kiedy spadło na mnie publicznie pełno fałszywych zarzutów, hejtu za coś, czego nie zrobiłam - napisała celebrytka na Instagramie mężczyzny.
Ewel0na pochwaliła się zdjęciem brylantu i napisała, że powiedziała "tak". Ciekawe, czy para planuje już ślub, a może Ewelina ma już upatrzony model sukni, w której chciałaby ślubować?