NewsyEwa Skibińska wygląda zjawiskowo. Fani nie mogą uwierzyć. "Która córka?"

Ewa Skibińska wygląda zjawiskowo. Fani nie mogą uwierzyć. "Która córka?"

Ewa Skibińska
Ewa Skibińska
Źródło zdjęć: © Kapif
12.02.2024 19:56, aktualizacja: 12.02.2024 22:03

Ewa Skibińska dopiero co obchodziła 61. urodziny, a teraz wprawiła w osłupienie swoich fanów. Zapozowała do zdjęcia ze swoją córką. Na pierwszy rzut oka trudno się zorientować, która z nich to matka. Trzeba przyznać, że aktorka wygląda rewelacyjnie!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ewa Skibińska zagrała w wielu filmach i serialach. Ostatnio można było ją podziwiać w "Ślepnąc od świateł", "Przyjaciółkach", a wcześniej w "Prawie Agaty" i "Barwach szczęścia".

Ewa Skibińska lubi odważne zdjęcia

Aktorka skończyła niedawno 61 lat, ale wygląda na to, że czas się dla niej zatrzymał. Gwiazda chętnie dokumentuje swoją codzienność i chwali się na przykład zdjęciami z basenu, na których widać jej świetną sylwetkę. Fani podziwiają także jej delikatną urodę.

Jakiś czas temu Ewa Skibińska wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Jej strój stanowiły przezroczyste fragmenty tkaniny, dzięki czemu uwaga widza zwrócona jest na fantastyczną figurę aktorki.

Gwiazda potrafi także wrzucić do sieci odważne zdjęcia, które wykonuje w zaciszu domu. Jej fotografia w czarnym body wzbudziła ogromne zainteresowanie fanów.

Wspólne zdjęcie Ewy Skibińskiej i jej córki

Teraz aktorka pochwaliła się zdjęciem z córką. To nie pierwszy raz, kiedy można podziwiać urodę Heleny Mieszkowskiej. Latem mama pochwaliła się jej urodą bez grama makijażu.

Teraz obie panie pozowały do zdjęcia na siłowni. Ze względu na jednakowe stroje i podobny typ urody fani mają problem z określeniem, która to matka, a która córka.

  • Piękne jesteście! Nie mogę się napatrzyć.
  • Która córka?
  • Piękne dziewczyny - piszą internauci pod postem.

Trzeba przyznać, że Ewa Skibińska wygląda wspaniale.

Ewa Skibińska z córką
Ewa Skibińska z córką© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także