Newsy58-letnia Ewa Skibińska eksponuje ciało jak Jennifer Lopez. Taki strój wymaga sporo odwagi. "Jak grecka bogini"

58‑letnia Ewa Skibińska eksponuje ciało jak Jennifer Lopez. Taki strój wymaga sporo odwagi. "Jak grecka bogini"

Ewa Skibińska, Jennifer Lopez
Ewa Skibińska, Jennifer Lopez
11.09.2021 06:00, aktualizacja: 04.10.2021 18:33

58-letnia Ewa Skibińska zajmuje się fachem aktorskim od 1986 roku. Gościła na scenach Teatru Polskiego we Wrocławiu i Teatru Powszechnego w Warszawie. Kunszt pokazała też w produkcjach: PornoTato, Ekstradycja 3, Na dobre i na złe, Pierwsza miłośćŚwiat według Kiepskich, Plebania, Ślepnąc od świateł i Prawo Agaty.

Duża liczba ról zapewniła jej status jednej z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Nie ukrywa jednak, że splendor nie jest jej głównym celem:

Ponieważ zaczynałam z nadzieją, że będę chodzić po czerwonym dywanie i zdobywać Oscary, coś się mocno przewartościowało. Dzisiaj nagrody i splendor nie są moim celem. Zdecydowanie bardziej, jest nim zamknięcie się w jakimś laboratorium sztuki i prowadzenie dyskursu z samą sobą. Dowiadywanie się czegoś o świecie i sobie poprzez pracę. Przeżywanie przygody i pielęgnowanie w sobie istoty otwartej, normalnej, czasami dziecka. Nie chciałabym stracić kontaktu z młodszymi reżyserami, stać się od nich mądrzejsza, a raczej od nich dowiadywać się czegoś nowego i tym nowym nasiąkać. Nie chciałabym stać się wszechwiedzącą gwiazdą. Mogę być zabłąkanym dzieckiem na placu zabaw. A na koniec fajną, dziwaczną staruszką – powiedziała w jednym z wywiadów.

Skromna gwiazda przez 30 lat była związana z innym celebrytą – krytykiem teatralnym i dziennikarzem Krzysztofem Mieszkowskim. Ma z nim córkę Helenę. Związek rozpadł się kilka lat temu.

Kłopoty zaczęły się rok temu, gdy Krzysztof stracił pracę dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu i bez reszty zatracił się w polityce. Bardzo się wówczas z Ewą oddalili. (...) Niedawno miała premierę sztuka, w której Ewa znów się rozbiera. Tym razem u boku młodego aktora. Jej nagość często była przyczyną nieporozumień. Krzysztof uważa, że kobieta w tym wieku powinna się już powstrzymywać od tego. Oboje są uparci. By naprawić relację musieliby zrezygnować z pracy, a tak się nie stanie. Poza tym Ewa opuściła już Wrocław, gdzie razem mieszkali. Teraz przebywa głównie w Warszawie – informowały wówczas media.

Sam Mieszkowski zapewne nie ma zbyt wiele czasu, bo na co dzień zajmuje się pracą posła z ramienia Koalicji Obywatelskiej, ale z pewnością dostrzeże nowe zdjęcie byłej partnerki.

Ewa Skibińska zaskakuje młodą sylwetką

58-letnia Skibińska zamieściła na Instagramie zdjęcie w białej, prześwitującej kreacji, która doskonale pokazuje jej młodą i szczupłą sylwetkę. Ciuszek wygląda jak wyciągnięty z szafy Jennifer Lopez. Fani aktorki zasypali ją wyrazami podziwu.

W tym wydaniu jest Pani jak grecka bogini – napisała jedna z internautek.

To jednak nie koniec pochwał. Inni określili Skibińską mianem „laski” czy „najpiękniejszej”. Komentarzy pojawiło się naprawdę sporo. Nic dziwnego, bo profil aktorki na Instagramie śledzi ponad 10 tysięcy osób.

Skibińska nie po raz pierwszy dodaje na nim zdjęcia w swoich zaskakujących kreacjach. Niektóre z wcześniejszych sesji były równie wyzywające. Przykłady można zobaczyć poniżej.

Zdecydowanie Ewie Skibińskiej można pozazdrościć młodego wyglądu. Zajrzyjcie do galerii.

  • Ewa Skibińska
  • Ewa Skibińska
  • Ewa Skibińska
  • Ewa Skibińska
  • Ewa Skibińska
  • Ewa Skibińska
  • Zdjęcie Ewy Skibińskiej z Instagrama
  • Ewa Skibińska w bikini
  • Ewa Skibińska
[1/9] Ewa Skibińska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także