Od września 2020 roku widzowie ponownie mogą oglądać ją na ekranie. Razem z Agnieszką Woźniak-Starak zadebiutowała jako prowadząca Dzień Dobry TVN. Doświadczone dziennikarki stworzyły pierwszy kobiecy duet w śniadaniówce. Okazuje się, że decyzja producentów była strzałem w dziesiątkę. Drzyzga podczas prowadzenia programu czuje się jak ryba w wodzie i doskonale dogaduje się ze współprowadzącą. Kilka dni temu panie znowu pojawiły się razem na ekranie, ale Ewa wzbudziła sporo kontrowersji wśród fanów.
Ewa Drzyzga w nietrafionej stylizacji w Dzień Dobry TVN
Ewa zawsze zachwycała fanów swoją elegancją, a na jej stylu wzorowało się wiele kobiet. Nigdy nie szokowała swoim ubiorem, wręcz przeciwnie – była kwintesencją klasy. W jednym z ostatnich odcinków programu pojawiła się jednak w stylizacji, która nie spotkała się z aprobatą fanów. Chodzi dokładnie o białą koszulę połączoną z czarnym golfem.
Pod zdjęciem udostępnionym na instagramowym profilu programu fani nie szczędzili słów krytyki. Uznali jej stylizację za fatalną.
- Pani Ewa wygląda dziś jakby miała po kolędzie chodzić.
- Ktoś Pani Ewie zrobił krzywdę tą dzisiejszą stylizacją.
- Kto ubrał P.Ewę w coś takiego!
- Ta stylizacja Pani Ewo jak zakonnica.
- Zdejmijcie Pani Ewie ten strój księdza. Szok.
Takich komentarzy jest po prostu mnóstwo. Fani nie mogą uwierzyć, że ich ulubienica pojawiła się na ekranie w tak mało trafionym stroju.