Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak pracuje się jej z Ewą. Koleżanka nie była jej dłużna

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga kilka dni temu zadebiutowały na antenie TVN w całkiem nowej roli. Zostały pierwszym kobiecym duetem w Dzień Dobry TVN. Jak układa się ich współpraca?

Agnieszka Woźniak-Starak po długiej przerwie spowodowanej rodzinną tragedią postanowiła wrócić do pracy w telewizji. Kiedy Kinga Rusin po 15 latach ogłosiła, że odchodzi z Dzień Dobry TVN, to w kolorowej prasie od razu zaczęto typować Agnieszkę na jej następczynie. Przez bardzo długi czas nie wiadomo było, kto zastąpi Piotra Kraśko, który awansował na prezentera wieczornych Faktów. Wszyscy liczyli, że dowiedzą się czegoś więcej podczas jesiennej ramówki stacji. Niestety Edward Miszczak nadal pozostawał bardzo tajemniczy i do samego końca trzymał fanów programu w niepewności.

Dopiero po kilku dniach dowiedzieliśmy się, że nowy duet prowadzących będzie bardzo nietypowy. Po raz pierwszy bowiem w tę rolę wcielą się dwie kobiety. O wszystkim poinformowała fanów Paulina Krupińska. Wstawiła ona zdjęcie z nowymi koleżankami z pracy. Do Agnieszki Woźniak-Starak dołączyła kolejna gwiazda stacji TVN, czyli Ewa Drzyzga. Widzowie pokochali jej talk-show, który prowadziła przez kilkanaście lat. Dlatego dla większości było pewne, że doskonale poradzi sobie, jako jedna z prowadzących w telewizji śniadaniowej. Obydwie panie swój wielki debiut miały 14 września. Przez kilka dni zdążyły poprowadzić już kilka odcinków DDTVN. Jak układa się ich współpraca?

Agnieszka Woźniak-Starak: jak ocenia współpracę z Ewą Drzyzgą

Debiut Agnieszki i Ewy można zaliczyć do bardzo udanych. Wszystko to wiadomo z komentarzy, które pojawiają się w social mediach po emisji każdego odcinka z ich udziałem. Oglądając DDTVN, widać, że jego nowe prowadzące czują się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Dziennikarki postanowili zdradzić, jak układa się ich współpraca. O wszystkim opowiedziały magazynowi Gala.

Energia w studiu jest bardzo dobra, komentarze w internecie ludzi też. Ewa jest rasową dziennikarką, legendą naszej stacji. Poprzeczka jest wystawiona wysoko, co bardzo mnie cieszy – powiedziała Agnieszka.

Współprowadząca nie była jej dłużna.

Już z Agnieszką wiemy, że potrafimy ze sobą pracowa – skomentowała Ewa Drzyzga.

Dziennikarka przyznała również, że widzowie będą mogli liczyć na sporo społecznych tematów, bo jej skrzynka aż pęka od wiadomości, które przysyłają do niej fani.

 

 

 


Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×