NewsyEwa Chodakowska stała na granicy rozstania? Mąż testował jej charakter

Ewa Chodakowska stała na granicy rozstania? Mąż testował jej charakter

Ewa Chodakowska (fot. KAPiF, Instagram)
Ewa Chodakowska (fot. KAPiF, Instagram)
10.01.2024 09:49

Od lat mobilizuje Polaków do tego, aby zadbali o sylwetkę. Ewa Chodakowska ogólnopolską sławę zyskała dzięki serii swoich przebojowych instrukcji z ćwiczeniami. Szybko stała się synonimem ekspertyzy w dziedzinie fitnessu. Nic dziwnego, że mający miejsce się ponad dekadę temu ślub trenerki z Lefterisem Kavoukisem wywołał tak dużo emocji w mediach. Para nieprzerwanie pokazuje oddanie, jakim nawzajem się darzy. Wychodzi jednak na to, że nie zawsze było im po drodze.

Ewa Chodakowska nie chciała dzieci

W rozmowie z Plejadą Chodakowska opowiedziała o pewnej sytuacji, która miała miejsce jeszcze przed jej ślubem. Rozmawiała ze swoim przyszłym mężem o macierzyństwie. Wyjaśniła mu, że nie chce mieć dzieci, co on miał skwitować w zaskakujący sposób. Kazał jej się dobrze nad tym zastanowić, podając to jako jeden ze swoich warunków.

On wtedy poprosił mnie, żebym się nad tym zastanowiła i żebyśmy wrócili do tego tematu za pół roku. Dodał, że jeżeli uznam, że na pewno nie zamierzam powiększać rodziny, będziemy musieli się rozstać - powiedziała.

Po czasie wyszło jednak, że Kavoukis tylko testuje swoją wybrankę. W ten sposób chciał zobaczyć, czy łatwo ulega wpływom z zewnątrz i czy jest w stanie trwać przy swoim zdaniu.

A po latach wyznał, że tak naprawdę nigdy nie marzył o potomstwie, ale chciał sprawdzić, czy pod wpływem jego oczekiwań nie ulegnę i jednak nie zapragnę zostać mamą - wyjaśniła.

Trenerka o macierzyństwie

W dalszej części wywiadu przyznała, że podziwia wszystkie kobiety, które zdecydowały się na macierzyństwo. Chociaż sama nie widzi się w tej roli, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak dużo pracy to wymaga.

Macierzyństwo łączy się z ogromną odpowiedzialnością i jest szalenie wymagające. Chyle czoła każdej kobiecie, która świadomie się na nie zdecydowała. Bycie mamą to najtrudniejsza ze wszystkich ról. To praca 24 godziny na dobę, bez przerw i żadnego harmonogramu - podsumowała.
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska - Dzień Dobry TVN
Ewa Chodakowska - Dzień Dobry TVN
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także