Szybko stała się też gwiazdą i znalazła swoje miejsce w show-biznesie. To przełożyło się na jeszcze większą liczbę osób, które ćwiczą pod jej czujnym okiem. Z czasem zaczęła rozwijać działalność i tworzyć kolejne biznesy. Udowodniła, że ma do tego świetnie predyspozycje i zbudowała wokół siebie prawdziwe imperium. Wszystko w jej przypadku idzie w parze z udanym życiem prywatnym. W zeszłym roku podzieliła się kolejnym sukcesem.
Ewa Chodakowska kupiła dom w Grecji
Ewa od 2013 roku jest żoną Lefterisa Kavoukisa. Para poznała się podczas wakacji w Grecji. Zakochani są razem szczęśliwi od 9 lat, a ich uczucie cały czas rośnie w siłę. W zeszłym roku spełniło się kolejne marzenie pary. Małżonkowie kupili dom w ojczyźnie męża trenerki. Wszystkim Ewa pochwaliła się wówczas na Instagramie.
Gwiazda jest prawdziwym przykładem tego, że sukces można osiągnąć ciężką pracą. Wspomniała o tym, że sama zaczynała od sprzątania cudzych domów.
Ewa przyznała, że od dawna marzyła jej się ta miejscówka. Podziwiała te okolice za każdym razem gdy była w Grecji.
Oczywiście fani trenerki mogli też zobaczyć jej piękny dom. Na nagraniu widać, jak posiadłość wygląda z zewnątrz. Wszystko znajdziecie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że to przepiękne miejsce.