Mąż Ewy Chodakowskiej tuż przed 40. urodzinami zaskoczył ją przentem za 1,2 mln złotych. Przygotował coś jeszcze. „Aż się boję pomyśleć”

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska niedługo będzie świętowała 40. urodziny. Jej mąż już wcześniej zaskoczył ją prezentem za 1,2 mln złotych. Co jej podarował? To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotował.

Ewa Chodakowska w show-biznesie jest znana od lat. To jedna z najbardziej znanych trenerek fitnessu w Polsce. Pomaga ona swoim fankom uzyskać wymarzoną sylwetkę, a z jej ćwiczeń i rad korzystają tysiące osób w całym kraju. Ona sama ma nienaganną figurę, co można uznać, za najlepszą reklamę tej działalności. Jest bardzo zaangażowana i cały czas opracowuje kolejne diety i ćwiczenia, dostosowane do wymagających potrzeb jej klientów.

Za główny cel obrała sobie mobilizowanie fanów do ćwiczeń. W związku, z czym jest bardzo aktywna w social mediach i publikuje tam sporo postów, na których możemy zobaczyć w jaki sposób dla o sylwetkę. W jej przypadku kariera w show-biznesie poszła w parze z udanym życiem prywatnym. Od 2013 roku jest żoną Lefterisa Kavoukisa.

Ewa Chodakowska o 40. urodzinach. Co dostała od męża?

Ewa nie tylko ma żyłkę do biznesu i rozkręciła wokół siebie spore imperium, ale też wspaniale układa jej się w miłości. Od 9 lat jest szczęśliwą mężatką. Para poznała się na wakacjach w Grecji. Ich miłość cały czas ma się doskonale, a już niedługo będą świętowali 40. urodziny trenerki. Chociaż ten dzień przypada 24 lutego, to już wcześniej Chodakowska dostała od męża niesamowity prezent, jakim jest czarny mercedes AMG G 63, który jest warty 1,2 mln złotych.

O tej niespodziance myślał od roku. W kompletnej tajemnicy przede mną zamówił w salonie auto, które dopasował do moich potrzeb i ekstremalnych wypraw, które niebawem planujemy – zdradziła Ewa w rozmowie z Party.

Okrągły jubileusz gwiazda planuje obchodzić bardzo hucznie. Najpierw czeka ich bardzo romantyczna i egzotyczna podróż.

Tuż przed moimi urodzinami wylatujemy we dwoje na Malediwy i aż się boję pomyśleć, jakie atrakcje tam dla mnie przygotował. Ale już wiem, że będzie wspaniale.

Na samym początku gwiazda miała zupełnie inne plany i chciała urządzić huczną imprezę dla rodziny i przyjaciół. Jak podaje Party przyjęcie ze względu na pandemię, zostało przełożone na wakacje i właśnie wtedy trenerka chce zaprosić bliskich do Grecji i tam świętować 40. urodziny.

Wiadomo, że Ewa to niejedyna gwiazda show-biznesu rozpieszczana przez męża. Kosztownymi prezentami może się pochwalić między innymi Joanna Przetakiewicz, czy Kasia Tusk, która ostatnio została obdarowana torebką Chanel za ponad 20 tys.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z prezentacją samochodu, który Ewa otrzymała w prezencie od męża. Trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie.


Mercedes AMG G 63 jaki dostała od męża Ewa Chodakowska

Mercedes AMG G 63 jaki dostała od męża Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska w programie Izabeli Janachowskiej

Ewa Chodakowska w programie Izabeli Janachowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×