NewsyEwa Błaszczyk skomentowała związek swojej córki. Aktorka ma pewne wątpliwości?

Ewa Błaszczyk skomentowała związek swojej córki. Aktorka ma pewne wątpliwości?

Ewa Błaszczyk skomentowała związek swojej córki. Aktorka ma pewne wątpliwości?
Karolina Stęclik
25.05.2016 23:46

W życiu Ewy Błaszczyk wyjątkowy okres. W ubiegłym tygodniu jej córka Ola przeszła zabieg wszczepienia elektrody stymulującej pień mózgu. To dało szansę na to, że pociecha aktorki wybudzi się po 16 latach. Japoński profesor Isao Morita, który operował Olę w szpitalu klinicznym w Olsztynie ma na swoim koncie zastosowanie 300 takich procedur. 60% jego pacjentów wybudziło się.

Ola dobrze zniosła zabieg, rana się goi, teraz trzeba tylko mieć cierpliwość i nadzieję" - powiedziała "Na żywo" aktorka kilka dni po operacji córki.

Okazuje się, że w wybudzeniu Oli pomaga także jej siostra bliźniaczka, Marianna. Dziewczyny łączy bardzo silna więź, a Marianna zwierza się siostrze także z miłosnych perypetii.

Gdy Ola ma lepszy dzień, widzę po oczach, że słucha, skupia się na tym, co mówię, jest z nią kontakt. Jestem pewna, że mnie poznaje" - stwierdziła Marianna w jednym z wywiadów.

Okazuje się, że teraz Marianna ma szczególnie sporo do opowiadania swojej siostrze, bo... jest zakochana! Wybrankiem 22-latki jest Kamil, a ostatnio para zamieszkała razem. Choć Ewa Błaszczyk tęskni za swoją pociechą, pogodziła się z tym, że córka wyfrunęła z rodzinnego domu:

Staram się tak zorganizować swoje życie, żeby nie zrobiło się pusto, gdy Mania zamknie za sobą drzwi. Nie chcę, żeby musiała wybierać: nasz dom z Olą czy jej wolność. Nie będę jej przytrzymywać - mówiła niedawno Ewa.

Aktorka zdradziła też, że obawiała się, czy ta miłość przetrwa:

Bardzo bym chciała, żeby ten związek ocalał

My także tego życzymy! Jesteście ciekawi, jak wygląda wybranek Marianny? My bardzo! :)

Marianna Janczarska jest zakochana
Marianna Janczarska jest zakochana
Marianna Janczarska jest zakochana
Marianna Janczarska jest zakochana
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także