Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveEva Halina Rich zdradziła, gdzie spędzi wakacje. Na egzotycznej plaży? W górach? Stawia na swojskie klimaty [WIDEO]

Eva Halina Rich zdradziła, gdzie spędzi wakacje. Na egzotycznej plaży? W górach? Stawia na swojskie klimaty [WIDEO]

Eva Halina Rich spędzi z córkami wakacje w Polsce
Eva Halina Rich spędzi z córkami wakacje w Polsce
Ewa Kamionowska

27.04.2016 13:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Eva Halina Rich od wielu lat mieszka w USA. W Los Angeles ułożyła sobie życie, wyszła za mąż i urodziła córki, bliźniaczki Lily i Daisy. Jej mąż to znany gwiazdor Hollywood Christopher Rich. Zrobiło się o nich w Polsce głośno za sprawą programu "Żony Hollywood", którego Eva była jedną z głównych bohaterek.

Ostatnio Eva coraz częściej bywa w Polsce. Ma to m.in. związek z promocją show "Agent - Gwiazdy", w którym wystąpiła razem m.in. z Maćkiem Sieradzkim, Macademian Girl, Joanną Jabłczyńską, Tomaszem Oświecińskim, Antkiem Królikowskim i Hubertem Urbańskim. Z programu odpadła w szóstym odcinku.

Ostatnio Eva Halina pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Maćka Sieradzkiego (zobacz więcej). Zapytaliśmy ją wtedy o plany wakacyjne. I okazało się, że są bardzo konkretne: żona Hollywood chce spędzić wakacje w Polsce, razem z córkami.

Nie jest tajemnicą, że dziewczynki bardzo chcą poznać rodzinę swojej mamy, o czym same wspominały w programie "Żony Hollywood", przy okazji, gdy w Teksasie odwiedziły rodzinne strony swojego taty. Eva chce połączyć przyjemne z pożytecznym i wysłać Lily i Daisy na wypoczynek połączony z nauką języka polskiego.

Planuję w tym roku, latem, zobaczymy czy to się uda... Załatwiamy im kolonie, gdzie mogą się uczyć polskiego języka. Robię w tej chwili research, sprawdzam i organizuję. Mam nadzieję, że coś takiego znajdę. Dostałam już e-mailem różne propozycje od znajomych - powiedziała nam Eva.

Trzymamy kciuki za powodzenie akcji "wakacje w Polsce". :) Z pewnością taki urlop będzie niezapomniany.

Eva Halina Rich i jej mąż Christopher Rich oraz córki: Lily i Daisy (fot. TVN / JOOLI PHOTO)
Eva Halina Rich i jej mąż Christopher Rich oraz córki: Lily i Daisy (fot. TVN / JOOLI PHOTO)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także