NewsyEva Halina Rich wspomina początki życia w Hollywood. Co robiła zanim była znana i zarobiła pierwszy milion? Nie było kolorowo

Eva Halina Rich wspomina początki życia w Hollywood. Co robiła zanim była znana i zarobiła pierwszy milion? Nie było kolorowo

Eva Halina Rich o początkach w Hollywood
Eva Halina Rich o początkach w Hollywood
Natalia Brzostowska

26.04.2016 16:32, aktual.: 26.04.2016 16:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Evę Halinę Rich poznaliśmy w programie Żony Hollywood. Jako bohaterka hitowego programu TVN dała się poznać, jako kobieta sukcesu oraz spełniona mama. Od 2003 roku jest w związku małżeńskim z Christopherem Richem. Mają ze sobą dwie córki: Lily Hannę oraz Daisy Grace. Eva wzięła również udział w programie Agent-Gwiazdy, gdzie musiała mierzyć się z trudnymi zadaniami oraz pokonywać własne słabości.

Dziś jest kobietą sukcesu. Zna wiele osobistości z czerwonych dywanów w Hollywood, które się z nią liczą. Patrząc z zewnątrz można powiedzieć, że to prawdziwy "american dream". W rozmowie z Klaudią Wiśniowską w programie Na Tapecie, w Superstacji aktorka zdradziła, jak wyglądały jej początki w wielkim świecie:

Na każdy sukces trzeba ciężko pracować. Wyjechałam sama, miałam 19 lat, więc uważam, że to jeszcze młodo bardzo. No musiałam sobie dawać radę, zaczęłam pracować jako modelka, takie były początki, ale ja zawsze chciałam pracować jako aktorka, to było dla mnie celem w życiu. Dlatego wylądowałam w Los Angeles. Jak się jest takim młodym to człowiek nie myśli, co się może stać, więc dzięki Bogu, ja byłam młoda i nie myślałam, co się może stać i to była dla mnie wielka przygoda, wyjazd, zobaczyć i sam fakt, że zaczęłam zarabiać pieniądze to było niesamowite dla mnie i to jeszcze takie pieniądze w tych czasach. I tak jak ja się wychowałam i ludzie z mojego pokolenia, wychowywaliśmy się skromnie, więc to było coś, dla mnie to było niesamowite. Najtrudniejsze było to, że tęskniłam za rodziną, za Polską, to było najcięższe. Zajęło mi trochę, żeby to przeżyć, żeby nie myśleć: a kiedy pojadę do Polski?, a kiedy zobaczę mamę, przyjaciół?".

Dzisiaj  ma już dwa domy, jeden w Warszawie, jeden za oceanem. Eva Halina Rich postanowiła pomieszać dwie kultury, jej mąż pokochał także polską kuchnię:

 Tęsknię bardziej za przyjaciółmi, za mamą, za rodziną, za miejscami, w których się wychowywałam. Ale Stany, to ile lat już tam mieszkam, to jest dla mnie dom już w tym momencie. Jestem tak trochę na rozdrożu, śmiesznie, bo przyjeżdżam tutaj, do miejsc, już trochę ta mapa Warszawy mi się zatarła, bo ja jestem z krwi i kości warszawianką. Ale jak wracam tam, to mówię, no nareszcie w domu, więc i tu i tu. Mamy jednak tam karierę i pracę i dzieci, jest to dom dla mnie. Mój mąż uwielbia pierogi, zupy, wszystko, już go nauczyłam, żeby jadł.

Polubiliście ją oglądając Żony Hollywood lub Agent-Gwiazdy?

 

Eva Halina Rich i jej mąż Christopher Rich w Los Angeles (fot. ONS)
Eva Halina Rich i jej mąż Christopher Rich w Los Angeles (fot. ONS)
Eva Halina Rich na planie programu "Agent" /źródło: x-news
Eva Halina Rich na planie programu "Agent" /źródło: x-news
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także