NewsyPolski aktor zrobił sobie operację plastyczną. Teraz wierzy, że zostanie gwiazdą wielkiego formatu

Polski aktor zrobił sobie operację plastyczną. Teraz wierzy, że zostanie gwiazdą wielkiego formatu

Eryk Klum junior – operacja nosa
Eryk Klum junior – operacja nosa
Adam Streb

04.02.2020 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Eryk Kulm jr. niedawno napisał na swoim Instagramie, że ciągle słyszy, że ma niepolską urodę, a mimo wielkiego talentu w tym kraju raczej nie pogra głównych ról. Jako człowiek, który nie siedzi z założonymi rękami, postanowił coś z tym zrobić. Ten 29-latek o bardzo charakterystycznej urodzie, który właśnie ze względu na swoją fizyczność nawet w małych epizodach był zauważalny, zdecydował się  na operację plastyczną.

Znamy go z takich kinowych hitów jak  Kamieniach na szaniec, Bodo czy Mowa Ptaków. Ale zagrał także w serialach Belle Epoque. Eryk Kulm junior, to syn syn perkusisty Eryka Kulma, który zmarł w zeszłym roku. Aktor pożegnał ojca w bardzo wzruszających słowach.

Pa Tatuś. Mam nadzieję, że nauczyłeś mnie jednego - miłości. Ty byłeś miłością. Kochałeś jak nikt inny. Mamę, mnie i Jazz. I pare innych rzeczy. Byłeś nie do zaje*ania. Twoja wiara była tak niesamowita, że aż absurdalna. Byłeś prawdą. Twoje życie było jednym wielkim sprawdzianem i nigdy nie było łatwo, a ty zawsze dawałeś radę. Zawsze wiedziałeś, że będzie dobrze. Po prostu wiedziałeś. Zawiść i zazdrość innych nie wygrały z Tobą. Byłeś najlepszy i wszyscy o tym wiedzieli – napisała na Facebooku.

Eryk Kulm junior miał operację plastyczną nosa

Aktor tuż po operacji plastycznej zdecydował się na opublikowanie przerażającego zdjęcia, na którym ma opatrunek na nosie. Pokazał mocno podpuchnięte oczy twarz całą w siniakach. Ale w komentarzu pod zdjęciem widać, że dobry humor go nie opuszcza.

W***WIONA PANDA to mój nowy styl. Pozdrawiam wszystkich zaspanych w ten sobotni poranek. I tych co jedzą też, mam nadzieje, że pomogłem w odchudzaniu. Polecam Klinikę chirurgii plastycznej doktora Maćka Kuczynskiego w Lublinie. To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia z ogromnym doświadczeniem. I przy okazji super człowiekiem. Dzięki Maćku! – podpisał swoje zdjęcie aktor.

Teraz czekamy aż rany się zagoją i Eryk junior pokaże swoją zupełnie nową twarz. I dostanie główne role u Vegi, albo kogo tam chce…

  • Eryk Kulm - premiera serialu Belle Epoque
  • Eryk Kulm
  • Eryk Kulm jr
  • Eryk Kulm jr.
  • Eryk Kulm jr. i Viki Gabor
  • Eryk Kulm jr.
  • Eryk Kulm - premiera serialu Belle epoque w Krakowie
  • Magdalena Cielecka, Eryk Kulm, Vanessa Aleksander - premiera serialu Belle epoque w Krakowie
[1/8] Eryk Kulm - premiera serialu Belle Epoque
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także