Przypomnijmy, "Przygoda z ogrodnikiem" to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera.
Nie mogło zabraknąć tam głównych bohaterek spektaklu tj. Edyty Herbuś i Anny Muchy.
Jak zwykle zachwycająca Edyta Herbuś, zaprezentowała się w czerwonej, seksownej sukience, która odsłaniała jej piękne ramiona. Jedyną skromną ozdobą jej kreacji była opadająca na piersi falban. Gwiazda swoją stylizację uzupełniła czarnymi sandałami z kokardą wokół kostki. Do tego aktorka dołożyła złote, okazałe kolczyki. Usta wyraźnie podkreśliła czerwoną pomadką.
Anna Mucha z kolei dla odmiany, postawiła na zniewalającą małą czarną, która zwracała uwagę swoimi koronkowymi wstawkami. Gwiazda dobrała do swojej kreacji czarne szpilki i...podobnie jak jej sceniczna koleżanka, Edyta Herbuś, wyrazistą czerwienią podkreśliła usta.
Obydwie wyglądały oszałamiająco!