NewsyEdyta Górniak wynajmuje fanom dom w Zakopanem. Przedstawiła wyśrubowane warunki. To nie jest oferta dla każdego

Edyta Górniak wynajmuje fanom dom w Zakopanem. Przedstawiła wyśrubowane warunki. To nie jest oferta dla każdego

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Krystyna Miśkiewicz

17.10.2022 11:40, aktual.: 17.10.2022 11:53

Edyta Górniak to wokalistka, która od kilku dekad ma ugruntowane miejsce na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką największego sukcesu Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji. Do tej pory nikt z rodzimych wykonawców nie zbliżył się nawet do drugiego miejsca, które zajęła w 1994 roku. Na brak zainteresowania ze strony fanów i kolorowej prasy zdecydowanie nie może narzekać. Chociaż jej kariera od samego początku rozwija się bardzo prężnie, to w jej przypadku zawodowe sukcesy nie poszły w parze ze szczęściem w życiu prywatnym.

Edyta ma za sobą rozwód i kilka nieudanych związków. Po wielu latach odnalazła jednak spokój i harmonię, i nie był jej do tego potrzebny żaden mężczyzna. Gwiazda skupia się obecnie na rozwoju duchowym, a od wielu tygodni podróżuje po świecie.

Edyta Górniak wynajmuje swój dom w górach

Edyta po powrocie ze Stanów Zjednoczonych osiedliła się na Podhalu. W górach znalazła dla siebie miejsce na ponad dwa lata. Zachwycała się tamtejszą przyrodą i mieszkańcami, którzy przyjęli ją w swoje kręgi z otwartymi ramionami. Tuż po tym jak otwarto granice po czasie pandemii, zdecydowała się jednak wyruszyć w podróż.

Najpierw kilka tygodni spędziła w swojej ukochanej Tajlandii, gdzie wraca regularnie od wielu lat. Następnie sprawiła sobie prezent na nadchodzące urodziny – w ramach odskoczni poleciała do Dubaju.

Zdaje się, że gwiazda nie zamierza zbyt szybko wracać do ojczyzny, ponieważ poinformowała na Instagramie, że jej willa w Zakopanem jest dostępna na wynajem dla fanów. Wokalistka ogłosiła wszystko na Instagramie.

Dopóki nie wrócę do Polski, możecie wynająć mój dom. Nie ma tam moich prywatnych książek. No, może kilka – zwróciła się do internautów.

Gwiazda postawiła jednak jeden ważny dla niej warunek. Nie każdy może pomieszkać w willi, która do niej należy:

Życzyłabym sobie, aby jeździły tam tylko wyjątkowe osoby, ale ogólnie dom jest pod opieką agencji do wynajmu. Na chwilę możecie pomieszkać w moim domu – dodała.

Edyta podała nawet fanom numer telefonu do agencji, która koordynuje wynajem jej azylu. Zatem jeżeli chcielibyście chociaż przez chwilę nie tylko zamieszkać u podnóża Tatr, ale dodatkowo zrobić to w domu należącym do swojej idolki, to warto się pospieszyć, bo zapewne już ustawia się kolejka chętnych.

  • Edyta Górniak
  • Edyta Górniak - dom na Podhalu
  • Edyta Górniak pokazała taras
  • Edyta Górniak w procesji Wielkanocnej
  • Edyta Górniak pokazała okolice domu na Podhalu
  • Edyta Górniak z przyjaciółmi
  • Edyta Górniak w walentynkowej sesji
  • Edyta Górniak pokazała okolice domu na Podhalu
  • Edyta Górniak pokazała okolice domu na Podhalu
[1/9] Edyta Górniak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także