NewsyEurowizja: Edyta Górniak po 21 latach zdradziła swój sekret. Podczas występu zabroniła pokazywania...

Eurowizja: Edyta Górniak po 21 latach zdradziła swój sekret. Podczas występu zabroniła pokazywania...

Edyta Górniak o Eurowizji i brzuchu
Edyta Górniak o Eurowizji i brzuchu
Aneta Błaszczak

27.05.2015 12:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Eurowizja dla Polaków to przede wszystkim świetny występ i wynik Edyty Górniak. Ciężko o przywołanie kolejnych tak spektakularnych sukcesów. Z tego powodu Edyta wyrosła na naszą narodową dumę i ekspertkę od Eurowizji. Diwa chętnie doradza polskim reprezentantom, co zrobić i czego uniknąć, aby wygrać. Ostatnio wspierała Monikę Kuszyńską.

Po 21 latach od występu na Eurowizji, w rozmowie z Radiem ZET, Edyta Górniak zdradziła swój eurowizyjny sekret. Podczas występu w Dublinie gwiazda nie chciała, aby pokazywano ją z profilu. Powodem był brzuch, który przy niekorzystnych ujęciach zwracał na siebie uwagę.

Pamiętam wiele detali. Mimo upływu lat to było świetnie zorganizowane, niesamowite doświadczenie. Dużo stresu, olbrzymie miejsce, więc trzeba było wcześniej się znaleźć za kulisami, żeby nie wyjść z zadyszką na scenie. Pamiętam, że jak nagrywaliśmy próbę generalną zapraszano artystę do takiego pokoju, gdzie pokazywano jak zarejestrowano obraz i dźwięk, i proszono o uwagi. Wszyscy przyjmowali te uwagi naturalnie, nic ich nie dziwiło, spisywali notatki. Jak mówiłam, że tutaj jak pracuję przeponą z boku to ten brzuch tak trochę rośnie i to brzydko wygląda, że jakby mogli mnie pokazywać z boku - dokładnie tak zrobili. Takie niby proste, ale czasami trudne do osiągnięcia

Tym sposobem Edyta Górniak, być może nieświadomie, skrytykowała organizację ubiegłorocznego Sylwestra. Po występie we Wrocławiu obiektem wielu dyskusji był jej brzuch. Naszym zdaniem zupełnie niepotrzebnie.

Edyta Górniak na Eurowizji 1994:

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także