NewsyRodzinny dom Edyty Górniak zmienił się w RUINĘ! Zapłakana gwiazda nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła! Wszystko nagrała [WIDEO]

Rodzinny dom Edyty Górniak zmienił się w RUINĘ! Zapłakana gwiazda nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła! Wszystko nagrała [WIDEO]

Edyta Górniak stary dom
Edyta Górniak stary dom
Aneta Błaszczak

03.07.2019 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Górniak zanim stała się największą gwiazdą w kraju, której talent swego doceniła zagraniczna publiczność, swoje pierwsze kroki stawiała na deskach ziębickich scen. To właśnie tam uczęszczała do szkoły muzycznej i szlifowała swój głos. Potem przyszło Opole, występ w musicalu Metro, spektakularny sukces na Eurowizji 1994, pierwsza światowa płyta, która szczególny sukces poza Polską odniosła w Norwegii, Niemczech i Portugalii, a resztę historii zapewne doskonale znacie.

Będąc w letniej trasie koncertowej po Polsce, Edyta odwiedza wiele miast. Ostatnio jej głos i urodę podziwiała publiczność w Opolu podczas emitowanego na antenie Polsatu koncertu Jedziemy na wakacje 2019. Przy okazji wizyty w rodzinnych stronach, Górniak postanowiła odwiedzić Ziębice. Miejsce szczególnie bliskie jej sercu skrywa wiele tajemnic i poruszających historii, jedną z nich artystka podzieliła się z internautami podczas relacji live, której fragment udostępniła w poście na Instagramie:

Tu były jakieś kury, pamiętam, że jeździliśmy na motorku po tym podwórku. Wiecie co chcę wam powiedzieć z tego miejsca? Jak widzicie wychowałam się w zupełnie normalnych warunkach, nawet można powiedzieć, że w takich skromnych, ubogich. Jak widzicie, to jest mój początek w tych Ziębicach. I chcę wam powiedzieć, że marzenia naprawdę się spełniają. I nie ważne jakie macie relacje z rodziną, to nie ma znaczenia, bo to jest wasze życie i możecie przeżyć to życie jak chcecie – powiedziała wyraźne wzruszona gwiazda.

Swoją wypowiedź Edyta dopełniła poruszającym wpisem:

Zawsze, kiedy tu wracam czuję to samo. Ale nigdy dotąd się tym z nikim nie podzieliłam. To Kochani jest mój pierwszy Dom. Pierwszy, w którym słyszałam Muzykę na żywo. Ostatni, w którym czułam się beztroska i bezpieczna.. (..) Tylko z tego miejsca mogę wyraźnie zobaczyć, ile kroków postawiłam, aby od tych kamiennych schodków dotrzeć do miejsca, w którym jestem dziś. Proszę, weźcie z tego całą potrzebną Wam siłę, motywację i wiarę w to, że WSZYSTKO w życiu jest możliwe. Kocham.

Słowa artystki wzruszyły internautów, którzy nie omieszkali podzielić się swoimi przeżyciami w komentarzach opublikowanych pod łamiącym serce materiałem wideo:

 • Aż trudno uwierzyć ze sa jeszcze tak pięknie wrażliwi ludzie na tym popapranym świecie ...Edi
 • To niesamowite, że pokazujesz nam to wszystko.. Doceniajmy to co mamy, cieszmy się, bądźmy szczęśliwi i dążmy do spełnienia postawionych sobie celów
 • Całym sercem z Toba. I teraz wiem, ze marzenia się nie spełniają - bo marzenia się spełnia. Życzę Tobie wszystkiego dobrego i sobie tez - żebym w końcu zrealizował swoje cele w życiu.
 • Jesteś Cudem Edi... nie zapominaj o tym
 • a też miałam dwie babcie w Ziębicach moi rodzice z stamtąd pochodzą a mój tato znał pani tatę ...zawsze mam najpiękniejsze wspomnienia z tego miejsca

Dawno nie słyszeliśmy tak pięknych i budujących słów.

Edyta Górniak na koncercie Opole – Jedziemy na wakacje 2019:

 • Edyta Górniak pokazała rodzinny dom w Ziębicach
 • Edyta Górniak w rodzinnej miejscowości
 • Edyta Górniak w rodzinnych Ziębicach
 • Edyta Górniak z siostrą Małgosią (fot. EastNews)
 • Edyta Górniak w pudrowej sukni na jubileuszu Krzysztofa Cugowskiego w Opolu
 • Edyta Górniak - dom rodzinny
 • Edyta Górniak pokazała zdjęcie z dzieciństwa - Instagram
 • Edyta Górniak w 1994 roku. Stare zdjęcia gwiazdy
 • Edyta Górniak o Eurowizji 1994
 • Edyta Górniak w pudrowej sukni na jubileuszu Krzysztofa Cugowskiego w Opolu
[1/10] Edyta Górniak pokazała rodzinny dom w Ziębicach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także