NewsyEdyta Górniak dała się namówić na rozbieraną sesję. Nie zostawiła nic dla wyobraźni. Zdjęcia rozgrzewają, a ona żałuje. "Mam nadzieję, że wszystko się skasuje"

Edyta Górniak dała się namówić na rozbieraną sesję. Nie zostawiła nic dla wyobraźni. Zdjęcia rozgrzewają, a ona żałuje. "Mam nadzieję, że wszystko się skasuje"

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Krystyna Miśkiewicz
30.12.2022 09:00, aktualizacja: 30.12.2022 16:10

Edyta Górniak ma za sobą jedno małżeństwo. Dariusza Krupę poślubiła w listopadzie 2005 roku. Związek zakochanych nie wytrzymał próby czasu i rozwiedli się po 5 latach. Już rok przed ostatecznym rozwiązaniem małżeństwa diwa poinformowała, że żyje z mężem w separacji. Ich rozstanie przebiegło z wielką klasą, dzięki czemu uniknęli publicznej nagonki i roztrząsania tej sytuacji w mediach. Z sali rozpraw wyszli, trzymając się pod rękę.

Bez problemu ustalili też kwestie związane z majątkiem i opieką nad synem. Sprawy skomplikowały się później, gdy były już mąż wokalistki, prowadząc samochód pod wpływem narkotyków, spowodował wypadek, w którym zginęła starsza kobieta. Wówczas stracił on kontakt z synem, a wiadomo, że 18-letni już Allan nie ma ochoty widywać się z ojcem.

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał – zdradził w „Co za tydzień”.

Edyta Górniak o rozbieranych zdjęciach. Kto ją namówił?

Edyta to wokalistka nie tylko z niepowtarzalnym głosem, ale też zjawiskową urodą. Wzdycha do niej wielu mężczyzn, więc nie można się dziwić, że dostała propozycję pojawienia się na okładce magazynu dla panów. W sesji do Playboya wzięła udział aż trzy razy: w 1994, 1998 i 2006 roku. Dwie wcześniejsze sesje były bardzo subtelne. Ostatnia z nich natomiast wyjątkowo odważna.

Po latach Edyta zdradziła, kto namówił ją, by rozebrać się przed fotografem. Okazuje się, że do ostatniej, najodważniejszych zdjęć bardzo namawiał ją ówczesny mąż, Dariusz Krupa.

Takie argumenty usłyszałam: "zrób sobie takie zdjęcia, póki jesteś młoda, bo potem nie będziesz chciała takich zdjęć zrobić". A prawda jest taka, że ja dałam się namówić byłemu mężowi na taką sesję. Użył takiego argumentu, że jesteś mężatką, to możesz, bo gdybyś nie była mężatką, to głupio, tak jakbyś szukała sobie atencji – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Bez namysłu dodała również, że żałuje tych zdjęć i z perspektywy czasu, by nie wyraziła zgody na rozbieraną sesję. Nie ma też do tych okładek żadnego sentymentu, wręcz przeciwnie, chciałaby, aby zniknęły.

Mam nadzieję, że kiedyś strzelą pioruny w ten cały internet i wszystko się skasuje – podsumowała dla tabloidu.

Chociaż Edyta nie jest zadowolona z tych sesji zdjęciowych, to dla jej fanów była to prawdziwa gratka. W galerii przypominamy okładki z udziałem gwiazdy i trzeba przyznać, że ciężko się nimi nie zachwycić.

Poniżej nasz wywiad z Edytą, w którym mówi o relacji syna z jej byłym mężem.

  • Edyta Górniak na okładce Playboya 2006 rok
  • Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi
  • Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi
  • Edyta Górniak w bikini
  • Edyta Górniak w bikini
  • Edyta Górniak pochwaliła się figurą
  • Edyta Górniak na okładce Playboya 1994 rok
  • Edyta Górniak na okładce Playboya 1998 rok
[1/8] Edyta Górniak na okładce Playboya 2006 rok
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także