NewsyEdyta Górniak nie śpi z polskimi gwiazdami. Już wiadomo, dlaczego

Edyta Górniak nie śpi z polskimi gwiazdami. Już wiadomo, dlaczego

Edyta Górniak (fot. KAPiF)
Edyta Górniak (fot. KAPiF)

12.12.2023 09:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tak jak wiele polskich gwiazd, Edyta Górniak poleciała do Stanów Zjednoczonych, aby uczestniczyć w organizowanych tam koncertach kolęd dla Polonii. Czas radosnego oczekiwania rodakom za oceanem umila wspólnie z m.in. Grzegorzem Hyżym i Haliną Mlynkovą. Jak jednak łatwo się domyślić, diwa wszystko robi po swojemu.

Edyta Górniak ni poleciała pierwszego dnia

Mało brakowało, a Edyta Górniak nie poleciałaby do Chicago. Problemy zaczęły się już na lotnisku, kiedy artystka nie stawiła się na odlot samolotu. Jak dowiedział się Świat Gwiazd, sytuacja miała miejsce ze względu na przemęczenie artystki, której zwyczajnie ciężko było ułożyć przeładowany grafik.

Edyta od września nie miała ani jednego dnia wolnego. Ostatnie dni spędziła na montowaniu świątecznego koncertu i przygotowaniach do koncertów dla Polonii. Kręgosłup, mięśnie… Ciało dało o sobie znać, dlatego ściągnęła terapeutkę znad morza. Przyleciała samolotem i w nocy przed wylotem pomogła jej wrócić do formy - powiedział informator portalu.

Artystka była zmuszona skorzystać z innego lotu, dzień później. Zapłaciła za nie ze swojej kieszeni.

Śpi w innym miejscu?

Na miejscu okazało się jednak, że Górniak nie będzie spać w tym samym miejscu co inne polskie gwiazdy. Znalazła sobie swoje własne tymczasowe lokum. Z jakiego dokładnie powodu nie chciała skorzystać z oferowanego jej noclegu?

O informację po raz kolejny sięgnął Świat Gwiazd, pytając osoby zaangażowanej w kolędową trasę.

Edyta śpi w prywatnie wynajętym apartamencie, żeby być bliżej swoich przyjaciół, których ma w Chicago. Teraz artyści mają wolne aż do środy, dlatego Edyta postanowiła wykorzystać je na spędzenie czasu z bliskimi, z którymi dawno się nie widziała. Taka okazja szybko się nie powtórzy, patrząc na jej plany zawodowe na 2024 rok - przekazała osoba z produkcji.

Biorąc pod uwagę, jak mocno zapracowana jest gwiazda, chce po prostu skorzystać z okazji. Nie wpłynie to na jej występy - zaśpiewa razem z innymi podczas wyjątkowych koncertów.

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak, Allan Krupa (AKPA)
Edyta Górniak, Allan Krupa (AKPA)
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także