Edyta Górniak miała zagrać w USA. Problemy zdrowotne nie pozwoliły jej polecieć?
Polska artystka miała zaśpiewać w Stanach Zjednoczonych między innymi dla Polonii. Amerykańscy fani bez wątpienia czekają na gwiazdę, jaką jest Edyta Górniak. Ta jednak miała nie wylecieć do USA w planowanym terminie za sprawą przemęczenia.
Czy to oznacza, że Górniak nie uda się wystąpić na amerykańskiej trasie?
Edyta Górniak zaniemogła przed trasą po USA? Artystka miała być przemęczona
Informator portalu przekazał, że na szczęście Edyta Górniak zdążyła wypocząć i wybrała się do Stanów Zjednoczonych, nie chcąc zawieść wiernych fanów.
Edyta w jednej z relacji opisywała, jak zaplanowała kreacje na występy w USA. Z pewnością da z siebie wszystko.