Edyta Górniak kocha spotkania z publicznością i właśnie dlatego w samym kwietniu wystąpi dla swoich fanów aż 7 razy! Najbliższy otwarty koncert odbędzie się 15 kwietnia w Częstochowie podczas Boxing Night 12. W ramach biletowanych show, piosenkarka da jeszcze dwa występy: 16.04 w Arłamowie i 22.04 w Olsztynie. Ponadto wokalistka zaplanowała na kwiecień cztery koncerty zamknięte dla sektora biznesowego.
Fanów, którzy pokochali ostatnią trasę koncertową Edyty możemy zapewnić, że okazja do ponownego spotkania z artystką jeszcze będzie miała miejsce. Potwierdza to osoba z otoczenia piosenkarki:
Już nie możemy się doczekać! To będzie bardzo koncertowa wiosna!