ExclusiveEdyta Górniak o pierwszej rozmowie z Kingą Rusin od czasu konfliktu. Jak wyglądały kulisy pojednania się gwiazd? [WIDEO]

Edyta Górniak o pierwszej rozmowie z Kingą Rusin od czasu konfliktu. Jak wyglądały kulisy pojednania się gwiazd? [WIDEO]

Edyta Górniak i Kinga Rusin. Jak się pogodziły?
Edyta Górniak i Kinga Rusin. Jak się pogodziły?
Rafał Matuszczak
20.02.2019 12:00, aktualizacja: 20.02.2019 13:05

Jak Edyta Górniak dogadywała się z Kingą Rusin na planie Agenta? Czy w niepamięć poszedł wywiad, po którym wokalistka nieprzychylnie wypowiedziała się o dziennikarce? Tylko nam gwiazda opowiedziała o pojednaniu się z prezenterką Dzień Dobry TVN.

Udział Edyty Górniak w czwartej edycji Agenta wywołał wielkie poruszenie w mediach. Choć program został nagrany już dwa miesiące temu, emocje z nim związane jeszcze nie opadły. Przed emisją pierwszego odcinka poprosiliśmy artystkę, by opowiedziała nam o swoich relacjach z innymi uczestnikami. Co działo się na planie reality-show?

Te nasze podróże, wspólne posiłki, to było dużo śmiechu, dużo radości, takich wygłupów, głupawek, ale także dużo strachu. Niesamowite było to, że mimo, że się nie znaliśmy, to to, że poznawaliśmy się w sytuacjach ekstremalnych powodowało, że się przywiązaliśmy się do siebie. Najbardziej ekstremalnym doświadczeniem jakie pamiętam był moment, kiedy stałam nad przepaścią  55 metrów i widziałam te wrogo patrzące skały i ocean wzbudzony na dole i ratowników – wyznała Edyta w rozmowie z naszym reporterem.

Górniak odniosła się także do plotek na temat rzekomego konfliktu z Kingą Rusin, o którym mówiło się w mediach kilka lat temu. Przypomnijmy, że diwie, która przyszła do Dzień Dobry TVN promować swój singiel Your High, nie spodobało się pytanie Rusin o jej sprawy sercowe.

Dzisiaj Edyta nieprzyjemną sytuację wspomina z uśmiechem. Tylko nam zdradziła, jak wyglądało jej pojednanie się z Kingą, do którego doszło na planie Agenta:

Zobaczycie państwo w programie jak się dogadywałyśmy. Nasza pierwsze spotkanie i rozmowa nastąpiły w jednym z samolotów. Podeszłam, przywitałam się z Kingą, podałam jej rękę, powiedziałam: "Dzień dobry, chyba lecimy na ten sam program", a ona powiedziała: "Pomidor". Wszyscy mamy klauzule poufności i wszyscy na pytania odpowiadali pomidor.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać z niecierpliwością na pierwszy odcinek programu, a ten już 27 lutego o 21:30 na antenie TVN.

  • Edyta Górniak - Agent Gwiazdy 4
  • Edyta Górniak - Sylwester 2018 TVN, Warszawa
  • Edyta Górniak z bagażami przed wylotem
  • Edyta Górniak - Agent Gwiazdy 4.
  • Kinga Rusin- Agent Gwiazdy 4
  • Edyta Górniak na konferencji Agenta
  • Kinga Rusin - "Agent Gwiazdy 4."
[1/7] Edyta Górniak - Agent Gwiazdy 4
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także