Gosia Rozenek jest chyba najbardziej krytykowana. Choć ma spore grono zwolenników, to hejterzy od sierpnia nie ustają w atakach na nią. Postępują w ten sposób, mimo tego, że dziennikarka stale się rozwija i poprawia swoje błędy.
W niedzielę w studiu formatu główne skrzypce grali Wellman i Prokop. Towarzyszyła im jednak pełna obsada śniadaniówki. W tym gronie, rzecz jasna, nie zabrakło Rozenek, pomagającej pakować prezenty dla telewidzów.
Dorota Wellman z mocnym apelem. Gosia Rozenek zareagowała
Pod koniec programu Dorota zafundowała mocny przekaz. Zaczęła od złożenia życzeń odbiorcom:
Następnie poprosiła widzów o to, by nie hejtowali załogi DDTVN, bo nie każdy jest perfekcyjny:
Małgorzata Rozenek odebrała te słowa jako nawiązujące do jej zmagań z nienawistnikami.
Jej starsza koleżanka dodała, że w życiu należy się bardziej kochać niż nienawidzić. Brawo! Ufamy, że te słowa dotrą do wszystkich fanów programu.