NewsyDorota Szelągowska cały czas musi brać leki. Błaga fanów o jedno

Dorota Szelągowska cały czas musi brać leki. Błaga fanów o jedno

Dorota Szelągowska bierze leki
Dorota Szelągowska bierze leki
Źródło zdjęć: © Zrzut ekranu WP
17.04.2024 09:51, aktualizacja: 17.04.2024 11:29

Dorota Szelągowska nie ukrywa, że pomoc specjalistów jest jej bardzo potrzebna. I choć spełnia się zawodowo, a od niedawna także i prywatnie, to do dziś korzysta z dobrodziejstw medycyny. "Błagam, idźcie do specjalistów" - grzmiała w jednym z ostatnich wywiadów projektantka.

W ostatnim czasie Dorota Szelągowska nie może narzekać na nudę. Od kilku lat prowadzi swój autorski program "Totalne remonty Szelągowskiej", a także jest jurorką w nowym programie TVN-u, "Masterchef. Nastolatki". Mało kto jednak wie, że spełniona projektantka borykała się z problemami zdrowotnymi, które utrudniały jej codzienne funkcjonowanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Szelągowska cierpiała na nerwicę. Do dziś przyjmuje leki

Projektantka kilkukrotnie już podejmowała temat swojego stanu zdrowia, zarówno dzieląc się tymi informacjami w wywiadach, jak i w social mediach. Szelągowska bardzo długo walczyła z nerwicą lękową, która została pokonana dzięki pomocy specjalistów i przyjmowaniu odpowiednich leków. W jednym z niedawnych wywiadów, który udzieliła "Faktowi", wyznała, że do dziś przyjmuje leki, bowiem bez odpowiedniej farmakologii trudno byłoby jej funkcjonować.

Najważniejsza jest dobra farmakologia, dobry terapeuta. Ja cały czas biorę leki i nie mam zamiaru z nich rezygnować - powiedziała we wspomnianym wywiadzie Szelągowska.

Apel Doroty Szelągowskiej. Chodzi o internetowe porady

Od wielu już lat social media zalewają internetowi eksperci i celebryci, którzy reklamują suplementy oraz doradzają, w jaki sposób walczyć z problemami zdrowotnymi. Takiej praktyce przeciwna jest Dorota Szelągowska, która stale podkreśla, że bez pomocy lekarza, specjalisty czy terapeuty trudno będzie się wyleczyć. Według niej można traktować takie porady na Instagramie jako kierunek czy wsparcie w leczeniu, ale nie jako główną metodę walki z problemem.

Celebryci z Instagrama nie są psychologami, nie są terapeutami i mogą wskazać jedynie kierunek. Natomiast błagam, idźcie do specjalistów - apeluje projektantka.
Dorota Szelągowska do dziś przyjmuje leki
Dorota Szelągowska do dziś przyjmuje leki© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także