NewsyDoda ma swoje sposoby na płaski brzuch. Odstawiła 2 produkty i pozbyła się wzdęć

Doda ma swoje sposoby na płaski brzuch. Odstawiła 2 produkty i pozbyła się wzdęć

Doda wciąż zachwyca smukłą sylwetką
Doda wciąż zachwyca smukłą sylwetką
Źródło zdjęć: © Instagram

Doda zawsze miała szczupłą budowę ciała, jednak w ostatnich latach zdaje się być jeszcze smuklejsza, niż dotychczas. Piosenkarka wyeliminowała z diety tylko dwa składniki. Dzięki temu pozbyła się wzdęć.

Doda od najmłodszych lat była związana ze sportem. Miłość do aktywności fizycznej zaszczepił w niej tata, który w przeszłości był cenionym sportowcem. Choć wszystko wskazywało na to, że artystka pójdzie w jego ślady, ostatecznie wybrała karierę wokalną. Mimo to, wciąż jest aktywna i od czasu do czasu dodaje na mediach społecznościowych nagrania ze swoich treningów. Ruch to jednak nie wszystko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tata Dody był zawodowym sportowcem

Paweł Rabczewski zajmował się sportem zawodowo. Był sztangistą docenianym na arenie światowej. Poza tym, biegał i ćwiczył kulturystykę. Za młodu zdobył aż siedem tytułów mistrza Polski. To dzięki niemu Doda za dziecka pokochała sport, a miłość ta przetrwała aż do teraz. Choć Rabczewska oddała się całkowicie muzyce i scenie, to czasem pokazuje, że brakuje jej sportu i po prostu wychodzi pobiegać. 

Sposób Dody na płaski brzuch

Sport nie jest jedynym sposobem na płaski brzuch piosenkarki. Wiadomo, że nawet przy dużym natężeniu aktywności fizycznej mogą pojawiać się wzdęcia. Doda znalazła jednak sposób, aby ich uniknąć. Jedna z internautek postawnowiła zapytać wprost, jak ona to robi, że zawsze ma idealnie płaski brzuch.

Czy ty miewasz wzdęty brzuch, czy to naprawdę tylko mega zdrowa dieta? - zapytała pod jednym ze zdjęć Rabczewskiej na Instagramie.

Artystka odpowiedziała.

Odkąd przestałam jeść laktozę i gluten, w ogóle mnie to nie dotyczy. Wiadomo, że zero strączkowych, soczewicy, ciecierzycy i takich tam - czytamy.

Co Doda je na co dzień?

Doda podchodzi holistycznie do troski o swoją sylwetkę. Jak podkreśla, najważniejsze jest słuchanie własnego organizmu.

Jem ryby. Z mięs czasami dziczyznę, jeśli mam ochotę, słucham się swojego organizmu. Cukru nie jem od 15 lat. Jeżeli mam ochotę na słodycze, to jem owoce, ale fruktozę do 14 - podsumowała.

Trzeba przyznać, że 40-letnia artystka doskonale wie, jak o siebie zadbać.

Doda
Doda© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także