NewsyTajemniczy Marek. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej, z którą wokalistka wychowuje trójkę dzieci?

Tajemniczy Marek. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej, z którą wokalistka wychowuje trójkę dzieci?

Agnieszka Chylińska nie pokazuje swojej rodziny publicznie.
Agnieszka Chylińska nie pokazuje swojej rodziny publicznie.
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
02.04.2024 22:22

Chylińska jest jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce, nie tylko ze względu na swoje dokonania muzyczne, ale również występy jako jurorka w "Mam Talent!". Wokalistka trzyma jednak media z dala od swojej rodziny.

Agnieszka Chylińska raczej nigdy nie miała aspiracji, by zarabiać na sprzedawaniu szczegółów ze swojego życia prywatnego - chyba, że mowa o przekuwaniu swoich doświadczeń w utwory, które potem śpiewała (lub wykrzykiwała) cała Polska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Chylińska o swoich dzieciach

Wiemy jednak, że jest matką trójki dzieci: syna Ryszarda i dwóch młodszych córek, Estery i Krysi. W 2021 roku po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który zaostrzył przepisy dotyczące aborcji i spowodował wielodniowe protesty oraz marsze sprzeciwu wobec tej sytuacji, Chylińska pozwoliła sobie na chwilę prywaty i zabrała głos:

Ja nigdy się nie żaliłam i publicznie nie opowiadałam o tym, jak jest mi ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci jest dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też, żeby ktoś mi pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane "państwo".

Agnieszka Chylińska: kim jest jej mąż?

Jeśli chodzi zaś o partnerów, to Chylińska była przez kilkanaście miesięcy żoną Krzysztofa Krysiaka, ówczesnego menadżera marketingu w wytwórni muzycznej Sony Music, którego poznała w 1996 roku. Relację z perspektywy czasu uznała za toksyczną. W 2010 roku poślubiła natomiast niejakiego Marka, który przed laty pracował w firmie reklamowej w Sopocie i projektował okładki płyt oraz plakatów dla zespołu O.N.A.

Niegdyś zdradziła, że Marek jest Romem. Później wyjaśniła, że był to żart i na scenie podczas festiwalu w Sopocie powiedziała:

Prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami. Więc taka prawda. Może mój następny mąż będzie Romem, ale aktualny nim nie jest. Dziękuję bardzo, zależało mi na tym, żeby to powiedzieć.

Gwiazda nie chwali się w sieci zdjęciami męża oraz dzieci, nie zabiera ich na eventy i stara się jak najbardziej chronić rodzinę przed mediami.

Agnieszka Chylińska z mężem Markiem i synkiem Ryszardem na spacerze w 2006 roku.
Agnieszka Chylińska z mężem Markiem i synkiem Ryszardem na spacerze w 2006 roku.© East News | ADAM NOCON
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także