Para razem oglądała sztukę, ale gdy przyszła pora na pozowanie do zdjęć Emil odszedł na bok czekając na Dodę w teatralnej kawiarni. Za to Dorota na ściance standardowo skupiła na sobie uwagę wszystkich - od fotoreporterów po gości. Gwiazda w czarnej sukience i kozakach wyglądała zarówno seksownie, jak i wieczorowo. Skromną na pozór stylizacją przyćmiła pozostałe 21 gwiazd.
Po zakończeniu spektaklu Doda i Emil Haidar złożyli gratulacje aktorom, napili się kawy/wody i wyszli z teatru. Oczywiście każdy krok był bacznie śledzony przez paparazzi. Niewiele par w polskim show-biznesie może cieszyć się tak dużym zainteresowaniem.