Doda i Edyta Górniak od prawie 20 lat wymieniały się złośliwościami i przykrymi komentarzami w wywiadach. Teraz to już historia, bo piosenkarki się pogodziły, a do podania sobie ręki na zgodę doszło na planie finałowego odcinka "Tańca z gwiazdami". Widok przytulonych do siebie artystek błyskawicznie obiegł media, a sieć zalały memy o "gwiazdorskim pojednaniu stulecia".
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:
Doda pogodziła się z Edytą Górniak! "Koniec pewnej epoki"
Doda i Edyta Górniak się pogodziły. "Zwycięska para" [MEMY]
Poniżej znajdziesz najzabawniejsze memy dotyczące pogodzenia się Dody i Edyty Górniak. Niektóre wprost rozbawią cię do łez!