Newsy"Śpiewajmy razem. All Together Now" bez Ewy Farnej! Zrezygnowała z drugiej edycji i gorzko podsumowała nowe show Polsatu

"Śpiewajmy razem. All Together Now" bez Ewy Farnej! Zrezygnowała z drugiej edycji i gorzko podsumowała nowe show Polsatu

Dlaczego Ewa Farna odeszła z All Together Now. Śpiewajmy razem?
Dlaczego Ewa Farna odeszła z All Together Now. Śpiewajmy razem?
Aneta Błaszczak

13.12.2018 20:30, aktual.: 21.03.2021 04:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Druga edycja Śpiewajmy razem. All Together Now z nowym jury. Ewa Farna zrezygnowała z udziału w muzycznym show Polsatu. Gwiazda opublikowała oświadczenie, w którym zdradziła powody odejścia z obsady programu. Co ją rozczarowało?

Śpiewajmy razem. All Together Now 2 bez Ewy Farnej

Jedną z jesiennych nowości Polsatu był program Śpiewajmy razem. All Together Now. W muzycznym show główną uwagę przykuwali nie tyle uczestnicy, co stuosobowe jury składające się głównie z nieznanych szerszej publiczności osób. Na czele ekspertów zasiadała Ewa Farna.

Gwiazda hitu Cicho ma na swoim koncie rolę jurora w czeskich i polskich programach rozrywkowych, takich jak X-Factor czy Idol. Okazuje się, że wokalistka zrezygnowała z udziału w drugiej edycji nowego formatu, który wróci na antenę wiosną 2019 roku. O powodach swojej decyzji napisała w oficjalnym oświadczeniu.

Chcialam Was o swojej decyzji poinformowac pierwsza, zeby nie doszlo do dezinformacji (jak z moim innym programem, z ktorego "podobno" mnie wyrzucili). Chce byc szczera wobec swoich fanow. Lubie byc jurorka, ciesza mnie muzyczne produkcje, niestety w tej akurat sie nie odnalazlam. Z tym ryzykiem wchodzilam w nowa formule programu i jest to zjawisko naturalne- tak bywa. Przynajmniej wczuje sie glebiej w muze, potrzebuje tego, dla roownowagi – napisała Ewa na Facebooku (zachowujemy pisownię oryginalną).

Kto zajmie miejsce jednej z największych wokalistek pop młodego pokolenia? Na razie decyzja w tej sprawie nie zapadło. Wiadomo jednak, że w Śpiewajmy razem 2 wymieniona zostanie także pozostała część składu jurorskiego znana z pierwszego sezonu.

Jak udało się ustalić Jastrząb Post, w drugiej edycji All Together Now na pewno zobaczymy Iana Rootha oraz Lonię i Bronię Rylskie – najbardziej barwne postaci całego widowiska. Plotkuje się także o udziale Mateusza Łopaciuka, który wygrał muzyczny program.

Zasady Śpiewajmy razem. All Together Now są bardzo proste. Uczestnik musi porwać jak największą liczbę jurorów do wspólnego śpiewania. Im więcej ekspertów wstanie ze swoich miejsc, tym lepszy będzie wynik. W każdym odcinku dwójka wokalistów z najwyższymi notami przechodzi do finału, w którym walczy o główną nagrodę – 100 tysięcy złotych.

Pierwszą polską edycję All Together Now obejrzało średnio 1,32 mln widzów.

  • Lonia i Bronia - Śpiewajmy razem. All Together Now
  • Ewa Farna w niebieskim garniturze
  • Ewa Farna w nowej fryzurze w Idolu
  • Ewa Farna w drugim odcinku Idola
  • All Together Now, Śpiewajmy razem, jury
  • Śpiewajmy razem. All Together Now
  • Jury All Together Now. Śpiewajmy razem – Polsat, ramówka jesień 2018
  • Mateusz Łopaciuk wygrał Śpiewajmy razem. All Together Now
[1/8] Lonia i Bronia - Śpiewajmy razem. All Together Now
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także