Oto największe gwiazdy „All Togther Now”! Przyćmiły nawet Ewę Farną!

All Together Now, Śpiewajmy razem, jury

All Together Now, Śpiewajmy razem, jury

Kim są Lonia i Bronia z All Together Now?

Śpiewajmy razem. All Together Now to nowy program muzyczny Polsatu, który podbija serca polskich widzów. Dlaczego? Bo jest inny niż dotychczasowe propozycje na rynku telewizyjnym – uczestnik staje przed setką jurorów i musi porwać do zabawy jak największą liczbę z nich. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i dołączy do śpiewania, tym wyższy będzie wynik. Wśród oceniających znajdują się m.in. Bronisława Rylska i Leokadia Małecka. Co wiadomo na ich temat?

Panie to bez wątpienia najsłynniejsze emerytowane bliźniaczki z Bojanowa, które swoje podobieństwo lubią podkreślać takimi samymi  ubraniami. Obecnie mieszkają na warszawskim Ursynowie i występują w programie, z czego czerpią niemałą satysfakcję. Chociaż wizualnie są identyczne, mają odmienny sposób zachowania i inny gust muzyczny.

Udział w programie to nie pierwszy kontakt Loni i Broni z kamerami. Z telewizją są związane od kilku lat, a wcześniej wystąpiły m.in. w teledysku Chłopcy kontra Basia – O tym, jak zmarły Bieda z Nędzą.

Ich znanym wujkiem był aktor Mieczysław Stoor, który zmarł w wieku 44 lat:

Tyle starszych osób zamyka się w domach i depresji dostają – zupełnie niepotrzebnie! Po co? My wychodzimy z założenia, że świat jest taki, jaki sobie stworzymy. Trzeba być aktywnym, wtedy życie jest miłe. Trzeba tylko chcieć! A my chcemy! O Jezu, jak my wciąż chcemy! Idziemy do przodu, choć kroczek, ale do przodu, nigdy do tyłu – przyznały Lonia i Bronia w wywiadzie dla portalu warszawa.wyborcza.pl.

Zanim jednak kobiety poświęciły się muzyce, były nauczycielkami wychowania początkowego w szkołach w Wałbrzychu, Wrocławiu, Warszawie:

Nie chciałyśmy się rozdzielać, więc składałyśmy podania razem i jedna szkoła nas zatrudniała. Od razu w pierwszej szkole profesorowie wciągnęli nas do nauczycielskiego zespołu muzycznego Nadliczbówka. Wyjeżdżaliśmy na konkursy i przeważnie wygrywaliśmy, bo ludzie głosowali na bliźniaczki! – przyznała Bronia.

Prywatnie Bronia poślubiła wojskowego, z którym ma dwójkę synów. Jej siostra natomiast wyszła za mąż za pilota samolotów rządowych.

Dodajmy, że tuż obok kobiet zasiadają osobowości ze świata muzyki takie jak m.in. Ewa Farna, Carmell, Ian Rooth, Ania Orthodox, Stanisław Karpiel-Bułecka, Madox, Nika Boon, Staszek Karpiel-Bułecka, Pin Up Candy, Dariusz Kordek i Ramona Rey.

Oglądacie ten program?

Przez nowy program Polsatu zrobiło się głośno o ciąży Ewy Farnej! Komentarz agentki tylko podkręcił atmosferę w mediach

Ewa Farna nieźle się rozkręciła! Jest już jurorką w jednym show, ale ma chrapkę na drugie!

Ewa Farna o różnicach między „The Voice” a „All Together Now”: „Tam chodzi o głos, talent i rozwój, a tu…” [WIDEO]


Lonia i Bronia - Śpiewajmy razem. All Together Now

Lonia i Bronia - Śpiewajmy razem. All Together Now

Śpiewajmy razem. All Together Now

Śpiewajmy razem. All Together Now

Lonia i Bronia

Lonia i Bronia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×