ExclusiveTylko u nas! Agnieszka Sienkiewicz o odejściu z "Przyjaciółek". O co poszło? "Jesteście pierwsi, którym to powiem"

Tylko u nas! Agnieszka Sienkiewicz o odejściu z "Przyjaciółek". O co poszło? "Jesteście pierwsi, którym to powiem"

Agnieszka Sienkiewicz o serialu Przyjaciółki
Agnieszka Sienkiewicz o serialu Przyjaciółki

23.01.2022 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serial Przyjaciółki emitowany jest nieprzerwanie od 2013 roku. Mimo upływu lat perypetie głównych bohaterek miliony widzów śledzą z wypiekami na twarzy. Producenci mieli oko do obsady, bo zaangażowali nazwiska, które od lat nie schodzą z czołówek mediów – Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Agnieszka Sienkiewicz stworzyły kapitalny kwartet. Tym większe było zaskoczenie, gdy ostatnia z wymienionych podjęła decyzję o odejściu z obsady.

Dlaczego Agnieszka Sienkiewicz odeszła z Przyjaciółek?

Wiadomo już, że losy serialowej Dorotki dobiegły końca. Agnieszka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post po raz pierwszy oficjalnie ucięła wszystkie spekulacje i zdradziła, dlaczego zdecydowała się opuścić obsadę Przyjaciółek. Gwiazda chce skupić się na innych aktywnościach:

Nigdy tego nie komentowałam, więc jesteście pierwsi, którym to powiem. Rzeczywiście, zrezygnowałam z serialu Przyjaciółki. Bardzo proszę widzów o wyrozumiałość. Ja tę rolę gram 10 lat. Poczułam, że nie dam z siebie już więcej tej postaci, że chcę spróbować powalczyć gdzieś o inne rzeczy i skupić się na projektach, które mam w głowie i już niedługo będą zrealizowane. Dać temu przestrzeń, czas. Więc wyjść z butów tej postaci. Już drugi sezon jest beze mnie i rzeczywiście te pytania były, ale na razie nic się nie zapowiada i myślę, że utknę na tym Zanzibarze z tym moim Sławkiem. Bawcie się dobrze przy serialu, dziewczyny dźwigają to super i dają sobie świetnie radę, więc zachęcam, aby dalej oglądać.

Jak zareagowały jej serialowe koleżanki na wieść, że Agnieszka opuszcza serial?

Totalnie uszanowały tę decyzję. My wszyscy jesteśmy w tym 10 lat. Przychodzi mi na myśl piosenka, że trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Trochę tak jest, że trzeba wiedzieć, kiedy jakiś etap życia zakończyć, etap zawodowy i dziewczyny świetnie sobie radzą, są głównymi wątkami i podeszły do tego z totalnym szacunkiem do mojej decyzji, zresztą tak jak wszyscy.

Tęsknicie za wątkiem Agnieszki?

  • Slider item
  • Agnieszka Sienkiewicz w stroju kąpielowym
  • scena z: Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska, Agnieszka Sienkiewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
  • Agnieszka Sienkiewicz i Kacper Kuszewski w serialu Przyjaciółki
  • Agnieszka Sienkiewicz w serialu Przyjaciółki
  • Agnieszka Sienkiewicz w serialu Przyjaciółki
  • Agnieszka Sienkiewicz - pokaz mody Deni Cler
[1/7]
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także