NewsyDieta Kasi Cichopek. Dzięki niej aktorka szybko schudła. Wystarczyło połączyć dwa składniki

Dieta Kasi Cichopek. Dzięki niej aktorka szybko schudła. Wystarczyło połączyć dwa składniki

Katarzyna Cichopek zachwyca sylwetką
Katarzyna Cichopek zachwyca sylwetką
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
30.03.2024 17:48

Katarzyna Cichopek bardzo dba o swój wygląd. Zdarzyło jej się jednak nieco przytyć. Wystarczyły dwie zasady, by aktorka szybko znów zaczęła zachwycać sylwetką.

Katarzyna Cichopek wygląda jak milion dolarów. Świetna sylwetka aktorki zachwyca jej fanów. Był jednak czas, kiedy gwiazda nieco sobie pofolgowała. Trzymając się dwóch wyjątkowo prostych zasad, przeszła niezwykłą metamorfozę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Cichopek przeszła metamorfozę

Aktorka w pewnej chwili stwierdziła, że potrzebuje zmiany w swoim życiu. Miała jej ona zapewnić zdrowie, a także szczuplejszą sylwetkę.

To jest długi proces, który trwa już od 1,5 roku co najmniej, a już za chwilę będą dwa lata. Powróciłam do tych treningów, bo ja całe życie byłam wysportowana, całe życie trenowałam, później miałam takie różne przerwy związane z macierzyństwem: ciążami, karmieniem, zmęczeniem. Teraz powróciłam do tych treningów i staram się o to dbać i dieta. Dieta to jest w ogóle podstawa wszystkiego i woda. (…) Ja nie należę do osób, które się katują. Absolutnie, ja się nie dam zagłodzić – zdradziła w rozmowie z "Party".

A zatem wystarczyło, że Katarzyna Cichopek zaczęła pić regularnie wodę, c nawodniło odpowiednio jej organizm i zastosowała odpowiednią dietę. Sport, który wcześniej jej towarzyszył, zapewnił odpowiednie wsparcie całemu procesowi.

Dieta Katarzyny Cichopek

Gwiazda, jak sama wspomniała, lubi jeść i nie zamierza się głodzić, nawet w imię posiadania zachwycającej sylwetki. Jeśli nie stosuje żadnych diet, co zatem je?

Po ciążach Katarzyna Cichopek ograniczała pieczywo, ziemniaki i makarony, zjadała małe porcje co trzy godziny. W końcu zorientowała się, co tak naprawdę jej służy.

Od zawsze jestem na diecie, ale nie diecie takiej katującej się, tylko dieta to jadłospis. Uwielbiam dietę śródziemnomorską, bardzo lekką, najzdrowszą w rankingach wszystkich diet. Zbilansowaną, co jest ważne. I mam wrażenie, że mi służy – wyznała w rozmowie z "Faktem".

Nic dziwnego, że aktorka wygląda jak bogini!

Katarzyna Cichopek w mini, fot. Instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek w mini, fot. Instagram.com/katarzynacichopek© Instagram.com
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek © AKPA | � by KAPiF.pl
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek © AKPA | � by KAPiF.pl
Katarzyna Cichopek w casualowej stylizacji
Katarzyna Cichopek w casualowej stylizacji © Instagram.com, katarzynacichopek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także