Ekologiczna pierś z kurczaka z warzywami i boczkiem oraz sałatka z mango z migdałowym sosem to tylko dwa z wielu dań, którymi pochwaliła się Lewandowska. Od samego patrzenia na apetyczne dania zrobiliśmy się głodni.
Po pysznym obiedzie Lewandowscy udali się na odpoczynek nad brzegiem morza. Na miejscu nie zabrakło też kolorowych i zapewne zdrowych drinków bez alkoholu.
Relację z kolejnego dnia romantycznych wakacji zakochani tradycyjnie zrobili na Instagramie.