NewsyDebbie Reynolds nie żyje! Matka Carrie Fisher zmarła dobę po córce. Na chwilę przed śmiercią wypowiedziała poruszające słowa

Debbie Reynolds nie żyje! Matka Carrie Fisher zmarła dobę po córce. Na chwilę przed śmiercią wypowiedziała poruszające słowa

Debbie Reynolds nie żyje
Debbie Reynolds nie żyje
Karol

29.12.2016 03:31, aktual.: 29.12.2016 04:18

Czarny tydzień trwa. Nie żyje Debbie Reynolds. Amerykańska piosenkarka, aktorka i matka Carrie Fisher zmarła w środę, 28 grudnia.

Około godziny 13.00 została odwieziona do szpitala w Los Angeles. Karetkę wezwał jej syn Todd. Przyczyną śmierci Debbie Reynolds były problemy z oddychaniem, które spowodowały udar. Na razie jest to nieoficjalna informacja.

TMZ twierdzi, że ostatnie słowa Debbie wypowiedziane na szpitalnym łóżku miały brzmieć:

Chcę już być z Carrie

Przypomnijmy, że Carrie zmarła dzień wcześniej, 27 grudnia, w trakcie lotu transkontynentalnego z Los Angeles do Londynu. Przyczyną był rozległy atak serca.

Kim była Debbie Reynolds?

Debbie Reynolds największą popularność przyniosła rola w Deszczowej piosence, gdzie grała u boku Gene'a Kelly'ego. W 1964 roku otrzymała nominację do Oscara za rolę w hicie Niezaptapialana Molly Brown. Ostatni film z jej udziałem to doceniony głównie na festiwalach LGBT Wielki Liberace z 2014 roku.

Reynolds trzykrotnie wychodziła za mąż. Była żoną Eddiego Fishera (ojca Carrie), z którym rozwiodła się w 1959 roku po tym, jak wyszedł na jaw szeroko komentowany w mediach romans z Elizabeth Taylor. Kolejne śluby wzięła w 1960 i 1984 roku.

Składamy najszczersze kondolencje.

Debbie Reynolds na co zmarła?
Debbie Reynolds na co zmarła?
Debbie Reynolds - aktorka i marka Carrie Fasher - nie żyje
Debbie Reynolds - aktorka i marka Carrie Fasher - nie żyje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także