ExclusiveDawid Woliński zdradził macierzyńskie sekrety Joanny Krupy. W tym jeden z planu "Top Model"

Dawid Woliński zdradził macierzyńskie sekrety Joanny Krupy. W tym jeden z planu "Top Model"

Dawid Woliński, Joanna Krupa
Dawid Woliński, Joanna Krupa

16.11.2020 07:40, aktual.: 16.11.2020 15:52

Joanna Krupa i Dawid Woliński zaprzyjaźnili się ze sobą na planie programu Top Model. Wspólnie z Kasią Sokołowską i Marcinem Tyszką poszukują najbardziej atrakcyjnych osób w Polsce, które mają szansę zawojować światem mody. Ich współpraca zaczęła się już 10 lat temu. Na planie show narodziła się przyjaźń, która trwa do dzisiaj.

2019 rok był dla Joanny Krupy czasem wielkich zmian. Gwiazda po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się Asha, która niedawno świętowała pierwsze urodziny. Dziewczynka wywróciła życie modelki do góry nogami. Macierzyństwo jest teraz dla niej na pierwszym planie.

Dawid Woliński o Joannie Krupie i jej macierzyństwie

Dawid Woliński w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział, jak bardzo zmieniła się Joanna Krupa, od kiedy została mamą. Projektant przyznał, że obecnie cały wolny czas poświęca córce. Asha towarzyszy jej niemalże w każdej sytuacji.

Każda kobieta się zmienia w momencie kiedy zostaje mamą. Zmienia się życiowy priorytet i to jest najważniejsze w świecie Asi. Ona jest bardzo podekscytowana malutką Asią. Nawet jak sobie rozmawiamy prywatnie, to ona jest zawsze w pobliżu. To nie jest tak, że sobie robimy godzinną rozmowę na facetimie, a Asia jest sama. Zawsze jest obok niej Asha i to jest niesamowite. Pamiętam nasze rozmowy wcześniejsze – Asia w klubie, Asia na kolacji, Asia na pilates, pilates u Asi. A teraz Asia jest z Ashą, Asia jest Douglasem i Ashą, Asia jest z Douglasem i nianią, albo z mamą. Jedyny punkt całego życia Asi to jest Asha.

Juror Top Model ceni w Krupie autentyczność, jakiej brakuje wielu celebrytkom. Joanna jest szczera, bezkompromisowa, a do tego wszystkiego konsekwentna w działaniach. Taki zestaw cech imponuje Wolińskiemu.

To jest piękne. Znamy się z Asią szmat czasu. Od takiej dziewczyny w bikini, pięknym ciele, blond włosach z Los Angeles, z Ameryki przyjeżdżającej do Polski. Do takiej dziewczyny super profesjonalnej, będącej zawsze pierwszej gotowej, do zakochanej w swojej córeczce. Budującej rodzinę, starającej się, aby to wszystko było super fajne, z super emocjami. Pewnie musiała podjąć jakieś kompromisy, jeśli chodzi o karierę. Ale nadal jest bardzo energetyczna, nadal jest kochana. Asia ma w sobie bardzo dużo prawdy. Po Asi wiesz od razu, co się będzie działo. Jak cię ma opieprzyć, to cię opieprzy. Jak się ma obrazić, to się obrazi. Nigdy nie jest tak, że mówi jedno, robi drugie. Asia jak coś mówi, to robi. I tak samo jak robi, to mówi.

Na deser Dawid zdradził sekret, który przez prawie rok udało się utrzymać Joannie w tajemnicy. Już wiemy, kto zajmował się Ashą, gdy praca na planie Top Model ruszyła pełną parą.

Malutka była albo w studio z babcią, czyli mamą Asi, albo w domu. Udało nam się wynająć dom koło studia gdzie nagrywaliśmy, 10 minut samochodem i Asia była w domu To było bezpieczne, więc na każdym etapie nagrania mogła w każdym momencie się znaleźć w domu. Udało nam się to idealnie zorganizować.

Cała rozmowa poniżej.

Joanna Krupa i Dawid Woliński w pięknej wspólnej sesji. Uwagę przykuwa ciążowy brzuszek modelki
Joanna Krupa i Dawid Woliński w pięknej wspólnej sesji. Uwagę przykuwa ciążowy brzuszek modelki
Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy
Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy
Joanna Krupa i Asha
Joanna Krupa i Asha
Joanna Krupa i Tomasz Wasiucionek
Joanna Krupa i Tomasz Wasiucionek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także