NewsyDawid Kwiatkowski ujawnia bolesną prawdę o rodzicach. "To dlatego opuściłem dom"

Dawid Kwiatkowski ujawnia bolesną prawdę o rodzicach. "To dlatego opuściłem dom"

Dawid Kwiatkowski ujawnia bolesną prawdę o rodzicach. "To dlatego opuściłem dom"
Dawid Kwiatkowski ujawnia bolesną prawdę o rodzicach. "To dlatego opuściłem dom"
Źródło zdjęć: © KAPiF

22.06.2024 12:27, aktual.: 22.06.2024 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dawid Kwiatkowski znany jest ze swoich szczerych wyznań i otwartości w kwestiach prywatnych. W ostatnim czasie artysta udzielił poruszającego wywiadu, w którym opowiedział o trudnym dzieciństwie i relacjach z rodzicami. Dlaczego wyprowadził się z rodzinnego domu?

Dawid Kwiatkowski, młody i utalentowany muzyk, zdobył serca wielu fanów w Polsce. Jednak jego droga do sukcesu była pełna wyzwań, o których niewielu wiedziało. Wbrew powszechnym przekonaniom, że jego sukces był wspierany przez rodziców, Kwiatkowski musiał zmierzyć się z trudnym dzieciństwem, które naznaczone było problemami rodzinnymi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Trudne dzieciństwo Dawida Kwiatkowskiego

Wbrew pozorom, dzieciństwo Dawida Kwiatkowskiego nie było usłane różami. Muzyk wielokrotnie podkreślał, że musiał dorosnąć znacznie szybciej niż jego rówieśnicy. Rodzeństwo opuściło dom, a on został sam z rodzicami, którzy mieli poważne problemy z alkoholem.

Ja i moi bracia musieliśmy się z tym zmagać. Gdy oni się wyprowadzili, zostałem z tym sam. Nie użalam się nad sobą. Faktem jednak jest, że musiałem bardzo szybko dorosnąć – wyznał Kwiatkowski w rozmowie z "Na Żywo".

Te trudne doświadczenia zmusiły go do wcześniejszej dorosłości i wzięcia na siebie odpowiedzialności za rodzinę.

Dawid Kwiatkowski i jego walka o rodzinę

Pomimo trudnych relacji z rodzicami, Dawid Kwiatkowski nie poddał się i walczył o lepsze życie dla siebie i swoich bliskich. Muzyk zaoferował rodzicom pomoc, namawiając ich na terapię i leczenie w specjalistycznych ośrodkach. Chociaż początkowo rodzice przerywali terapię, Kwiatkowski nie tracił nadziei i kontynuował swoje wysiłki.

Namawiałem ich na leczenie w ośrodkach, ale przerywali terapię. Nie poddawałem się jednak i w końcu się udało. – wyznał Dawid. Proces odbudowywania relacji z rodzicami był długi i trudny, ale dzięki determinacji i wytrwałości muzykowi udało się osiągnąć swój cel.

Rodzice Dawida Kwiatkowskiego i ich przemiana

Dziś rodzice Dawida Kwiatkowskiego są zupełnie innymi ludźmi. Dzięki wsparciu syna i podjęciu odpowiednich kroków, udało im się odzyskać zdrowie i naprawić relacje rodzinne. Matka piosenkarza przyznaje, że Dawid włożył ogromny wysiłek w walkę o ich lepsze życie.

Zdaję sobie sprawę, ile zmarnowałam lat i ile wysiłku moi bliscy, a zwłaszcza Dawid, włożyli w walkę o mnie. – mówi mama piosenkarza, która od ośmiu lat jest zupełnie innym człowiekiem.

Dawid podkreśla, że odzyskanie zaufania i odbudowanie relacji z rodzicami wymagało wieloletnich starań.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także