NewsyDanuta Martyniuk nie trafiła z fryzurą? Ekspert nie ma wątpliwości. "Efekt godny Barbie"

Danuta Martyniuk nie trafiła z fryzurą? Ekspert nie ma wątpliwości. "Efekt godny Barbie"

Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk
02.10.2023 20:20

Danuta Martyniuk bardzo długo nie wychodziła z cienia sławnego męża. Od pewnego czasu jednak żona Zenka Martyniuka udziela wywiadów i bryluje na imprezach, a media interesują się jej wizerunkiem. Słowa uznania 56-latka odebrała po tym, jak wyraźnie schudła. Jednak zdaniem stylisty fryzur włosy małżonki "króla disco polo" pozostawiają jeszcze sporo do życzenia.

Danuta Martyniuk nie trafiła z doborem fryzury? Specjalista komentuje wygląd żony Zenka Martyniuka

Danuta Martyniuk obecnie prezentuje się jako blondynka. Zapuściła włosy i upięła je, co zdaniem eksperta nie wyszło najlepiej. W rozmowie z portalem Plotek stylista Michał Musiał ocenił nową fryzurę 56-latki i nie miał dla niej najlepszych wieści.

Danuta Martyniuk postawiła na zmiany. Żona króla disco polo zdecydowała się na upięcie i mocno objętościową formę. Niestety nie wyszła na tym najlepiej. Mocno rozjaśnione pasma przy twarzy wyglądają po prostu sztucznie i zupełnie nie współgrają z urodą Danuty - czytamy.

Ekspert pokusił się o oryginalne porównanie i nową fryzurę Danuty Martyniuk określił mianem "efektu Barbie".

Danuta Martyniuk porównana do Barbie? Stylista fryzur o włosach żony króla disco polo

Zdaniem stylisty Danuta Martyniuk w nowej fryzurze straciła nieco na swojej naturalności, za którą tak wiele osób ją polubiło. Michał Musiał nawiązał w swojej wypowiedzi do kultowej lalki Barbie.

W uczesaniu brakuje przysłowiowego wiatru i naturalności. Tego typu formy już dawno wyszły z mody. Jeśli chodziło o efekt godny Barbie, to cel został osiągnięty — ocenił.

Z pewnością Danuta Martyniuk nie zatraciła pełni swojej naturalności i nadal może liczyć na komplementy ze strony oddanych fanów.

Obraz
Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk
Martyniuk Zenon, Martyniuk Danuta 2023-04-24
Martyniuk Zenon, Martyniuk Danuta 2023-04-24
Martyniuk Danuta 2023-04-24
Martyniuk Danuta 2023-04-24
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także