NewsyDanuta Martyniuk nie odpuszcza i ujawnia rodzinne sekrety byłej żony Daniela. Nie oszczędziła nawet jej matki

Danuta Martyniuk nie odpuszcza i ujawnia rodzinne sekrety byłej żony Daniela. Nie oszczędziła nawet jej matki

Danusia Martyniuk i Ewelina
Danusia Martyniuk i Ewelina
Krystyna Miśkiewicz
25.09.2020 11:20, aktualizacja: 25.09.2020 16:29

Daniel Martyniuk kilka dni temu zakończył swoje małżeństwo. Związek słynnego skandalisty i jego żony Eweliny nie przetrwał nawet dwóch lat. Małżonkowie doczekali się jednak córeczki Laury. Dziewczynka ma zaledwie 1,5 roku i pozostała pod opieką swojej mamy. Od samego początku związek tych dwojga był burzliwy. Zakochani mieli bardzo huczne wesele, po którym zaczęły się równie spektakularne problemy. Młody Martyniuk nie chciał zrezygnować z dotychczasowego życia i z trudem przychodziło mu wcielenie się w nową rolę, głowy rodziny.

Chociaż wszystko udało im się załatwić podczas jednej rozprawy, to niestety nie obyło się bez kolejnego skandalu. Zarówno Danuta Martyniuk, jak i jej syn mieli bardzo dużo do powiedzenia po wyjściu z sądu w Białymstoku. Nie zostawili oni suchej nitki, ani na Ewelinie, ani na jej rodzinie. Najbardziej dotkliwie rodzina Martyniuków przeżyła kwotę alimentów, jaką sąd przyznał zarówno córce, jak i byłej żonie Daniela. Co miesiąc Daniel powinien łożyć na utrzymanie córki 1,2 tys. złotych, a byłej żonie powinien wypłacać alimenty w wysokości 2 tys. złotych.

Skończyła się moja gehenna. Nareszcie mam już to za sobą. Nie uważam, że przegrałem, bo to nie są duże pieniądze. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy. Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę – mówił Daniel tuż po rozwodzie.

Podobne zdanie na temat alimentów dla byłej synowej ma również Danuta Martyniuk.

I co, ona znajdzie sobie faceta i my jej faceta będziemy utrzymywać? Bez przesady – skomentowała wyrok sądu Danuta Martyniuk.

Danuta Martyniuk chce przejąć opiekę nad wnuczką

Danuta Martyniuk po sfinalizowaniu rozwodu swojego syna bardzo chętnie udziela wywiadów. Matka młodego skandalisty wypowiadała się w niepochlebny sposób nie tylko na temat swojej synowej, ale także jej rodziny. Wcześniej jednak utrzymywała, że łączą ich bardzo przyjacielskie stosunki.

W rozmowie z dziennikiem Super Express Danuta Martyniuk stwierdziła nawet, że jej wnuczka powinna trafić pod opiekę swojego taty.

Ja bym walczyła nawet, żeby zabrać ją do siebie. Żeby opiekę Daniel miał. I my przy pomocy jako dziadkowie. On nieraz mówi, że najlepiej byłoby Laurę zabrać do nas, a ja dziecku wszystko, jak dorośnie dziewczyna, wszystko jej opowiem.

Żona Zenka przy okazji wbiła szpilę matce Eweliny, zarzucając jej brak zainteresowania wnuczką:

Ja się nie wtrącałam, jak oni byli tutaj, ja na targ jak jechałam czy jakieś owoce, do sklepu, dzwoniłam: coś wam kupić? Tak, coś kupić, zawoziłam, nie wtrącałam się nic. A Boguśka? Wiecznie na telefonie.

Widać, że Daniel i jego matka nie zamierzają tak łatwo odpuścić Ewelinie.

Danuta Martyniuk, Ewelina Martyniuk w Licheniu
Danuta Martyniuk, Ewelina Martyniuk w Licheniu
Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie żony i córki
Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie żony i córki
Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką
Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką
Daniel Martyniuk z żoną i córką
Daniel Martyniuk z żoną i córką
Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w podróży poślubnej
Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w podróży poślubnej
Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca
Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także